MMA PLJan BłachowiczJan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Jan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Foto: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Jan Błachowicz podzielił się z fanami refleksją po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim. Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został zaproszony przez Prezesa Rady Ministrów na spotkanie, na którym Mateusz Morawiecki osobiście pogratulował cieszynianinowi sukcesu.

Błachowicz po tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC sięgnął w miniony weekend, gdzie na gali UFC 253 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich znokautował w drugiej rundzie Dominicka Reyesa. Polak został nowym pełnoprawnym mistrzem kategorii wagowej, w której przez lata dzielił i rządził Jon Jones.

Jan Błachowicz po spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim: Mam nadzieję, że po naszej rozmowie…

Po wczorajszym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim, Błachowicz oficjalnie podziękował za zaproszenie i przyznał, że ma nadzieję, że jego kolejną walkę premier będzie oglądał na żywo i to niezależnie od godziny jej rozpoczęcia:

“Dziękuję za zaproszenie ze strony Pana Premiera @MorawieckiM. Zarówno dla mnie, jak i środowiska MMA to dowód na to, że nasza dyscyplina jest nie tylko popularna, ale również zauważalna przez najważniejsze osoby w Polsce. To zaszczyt być ambasadorem tego niesamowitego sportu.

Mam nadzieję, że po naszej rozmowie Pan Premier będzie czekał przed telewizorem niezależnie od pory, żeby obejrzeć moją kolejną walkę ;)”

Zobacz także:

Marcin Najman z wizytą u Tomasza Golloba. Były pięściarz ponownie wesprze żużlowca

Oprócz działalności medialnej i sportowej, Marcin Najman znany jest ze swojej aktywności charytatywnej. W przeszłości wielokrotnie organizował mecze bokserów z żużlowcami, podczas których zysk z biletów był przekazywany potrzebującym. Zawodnik Fame MMA powraca z kolejną akcją charytatywną. Najman pomoże Tomaszowi Gollobowi.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.