MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman z wizytą u Tomasza Golloba. Były pięściarz ponownie wesprze żużlowca

Marcin Najman z wizytą u Tomasza Golloba. Były pięściarz ponownie wesprze żużlowca

Oprócz działalności medialnej i sportowej, Marcin Najman znany jest ze swojej aktywności charytatywnej. W przeszłości wielokrotnie organizował mecze bokserów z żużlowcami, podczas których zysk z biletów był przekazywany potrzebującym. Zawodnik Fame MMA powraca z kolejną akcją charytatywną. Najman pomoże Tomaszowi Gollobowi.

Były bokser zamieścił wczoraj film z wizyty u mistrza czarnego sportu. Poinformował w nim o przekazaniu Gollobowi pieniędzy zebranych na ostatniej gali Fame MMA.

Witam was moi drodzy. Jak z pewnością pamiętacie, podczas Fame MMA 7 zorganizowaliśmy dwie akcje charytatywne dla wielkich mistrzów polskiego i światowego sportu. Dla Marka Piotrowskiego, u którego byłem przed tygodniem. Dziś jestem u najlepszego w historii polskiego żużlowca, wielkiego mistrza Tomasza Golloba.(…) Kasiorka jest już u Tomka.

Najman poinformował też o kolejnej akcji charytatywnej, którą zorganizuje podczas gali Fame MMA 8. Tym razem pod młotek idzie miejsce w narożniku Marcina Najmana. Zwycięzca licytacji będzie mógł być członkiem teamu byłego boksera podczas walki.

Swoje oferty można wysyłać na maila:

Najman.box@wp.pl

Najman pomoże Markowi Piotrowskiemu

Licytacja miejsca w narożniku Marcina Najmana nie jest jedyną akcją charytatywną, którą organizuje były bokser. Pod młotek idzie też eksponowane miejsce na reklamę na bluzie Najmana. Pieniądze zabrane z tej licytacji zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację byłego mistrza świata w kickboxingu, Marka Piotrowskiego.

Kim jest Tomasz Gollob ?

Tomasz Gollob jest jednym z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii. W swojej karierze siedem razy sięgał po tytuł mistrza świata, w tym raz indywidualnie w 2010 roku. Podczas swojej przygody ze sportem reprezentował między innymi barwy Unibaxu Toruń, Stali Gorzów Wielkopolski czy Unii Tarnów.

W 2017 roku żużlowiec doznał bardzo poważnej kontuzji. Podczas treningu motocrossowego upadł i doznał poważnych obrażeń kręgosłupa. Mimo przeciwności losu, Tomasz Gollob nie poddaje się i walczy o powrót do sprawności. Akcje charytatywne pomagają w finansowaniu leczenia i rehabilitacji mistrza.

Zobacz także:

Rywal Różala ogłoszony! Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści z legendą MMA!

Rywal Marcina “Różala” Różalskiego w walce na gołe pięści ogłoszony! Były mistrz wagi ciężkiej KSW swoją najbliższą walkę stoczy w nowej organizacji Macieja Kawulskiego – Genesis.

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.