MMA PLDenis ZałęckiJan Błachowicz o Denisie Załęckim: No nie jest to sportowe zachowanie!

Jan Błachowicz o Denisie Załęckim: No nie jest to sportowe zachowanie!

Jan Błachowicz (28-9) w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o Denisa Załęckiego. Trzeba przyznać, że o ”Bad Boyu” było ostatnio bardzo głośno. Było to spowodowane jego mocnym konfliktem z Alanem Kwiecińskim.

Błachowicz

Do ich starcia doszło w sobotę na High League 2 w Krakowie. Podczas konferencji, ”rundek” czy ważeniu nie brakowało tak zwanych dymów. Denis jeszcze przed walką uderzył rywala z liścia, pięści, a na koniec łokciem.

Denis Załęcki bez większych problemów po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Warto jednak zaznaczyć, że Kwieciński w tym pojedynku pokazał charakter.

Były mistrz UFC o Denisie Załęckim!

Jan Błachowicz (28-9) został zapytany o Denisa Załęckiego. Były mistrz UFC zapewnia, że w wykonaniu ”Bad Boya” nie widzieliśmy sportowego zachowania. 

Nie widziałem High League, nie było mnie wtedy w domu, więc nie miałem możliwości. Dla mnie to jest typowo.. No nie jest to sportowe zachowanie, z tego – co widziałem. Nie wiem, jak historia cała wygląda między nimi. No ale takie zachowanie wiesz… Ja bym to inaczej rozwiązał. Ale to, że oni się tam promują we własny sposób, mają swój sposób na życie – co mi do tego?

Zobacz także:

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark! Co wy na to?

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Alan Kwieciński wskazał następnego rywala: Kolejna szmata bez zasad, szmata Murańska! Chcielibyście to zobaczyć?

Alan Kwieciński tuż po sobotnim starcie na High League 2 wskazał kolejnych potencjalnych rywali. ”Alanik” liczy, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego starcia z Mateuszem Murańskim. Tu również jest mocny konflikt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis