MMA PLCiekawostkiJan Błachowicz gościł w Dzień Dobry TVN. Opowiadał o kontuzji: Paraliżowało mi lewą stronę

Jan Błachowicz gościł w Dzień Dobry TVN. Opowiadał o kontuzji: Paraliżowało mi lewą stronę

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz gościł w programie Dzień Dobry TVN, gdzie wraz ze swoją narzeczoną i menadżerką Dorotą Jurkowską opowiadał o karierze zawodnika mieszanych sztuk walki.

Jan Błachowicz

Błachowicz obecnie przygotowuje się do powrotu do oktagonu. W marcu miał wystąpić w walce z Aleksandarem Rakiciem. Z pojedynku jednak wycofał się z powodu kontuzji, a starcie to zostanie przesunięte na inny termin.

Między innymi o tej kontuzji Błachowicz opowiadał w popularnej w naszym kraju “śniadaniówce”.

Jan Błachowicz gościł w Dzień Dobry TVN. Opowiadał o kontuzji: Paraliżowało mi lewą stronę

Pojawił się właśnie wątek kontuzji Polaka, którą ten skomentował tak:

“Walka jest przełożona, zdarzyła się kontuzja, na szczęście udało się zaleczyć rehabilitacją i lekami. Operacja nie jest wykluczona w przyszłości. Trzy przepukliny w szyi, a jedna z nich uciskała nerw i mi paraliżowało całą lewą stronę.”

Polak odniósł się także do przyszłości swojego syna. Sami możecie sprawdzić co Jan Błachowicz sądzi w sprawie potencjalnych walk w przyszłości swojego pierworodnego TUTAJ -> Jan Błachowicz wraca do oktagonu. Wiemy, kto motywuje go do walki

Zobacz także:

UFC 272 – wyniki

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się tym razem w Las Vegas. W walce wieczoru spotkają się Colby Covington i Jorge Masvidal. W rozpisce również Polak – Michał Oleksiejczuk.

Hadaś nowym rywalem Wójcika na FEN 39

Paweł Hadaś (7-1, 6 SUB) podejmie Marcina Wójcika (14-8, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która 12 marca odbędzie się w Ząbkach. Eder De Souza, który miał być rywalem Wójcika w walce mistrzowskiej, nie przyleci do Polski z powodu zarażenia koronawirusem.

Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. To pogromca Fabińskiego i Piechoty

Krzysztof Jotko (23-5) powróci do oktagonu 30 kwietnia na gali UFC on ESPN 35. Jego przeciwnikiem będzie Gerald Meerschaert (34-14).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis