MMA PLConor McGregorJake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce

Youtuber Jake Paul wyśmiewa Conora McGregora. Zrobił to przed i po minionej gali UFC 264, gdzie Irlandczyk ponownie musiał uznać wyższość Dustina Poiriera, z którym przegrał drugą walkę z rzędu.

Jake Paul wyśmiewa McGregora

Gala UFC 264 odbyła się minionej nocy w Las Vegas. Dustin Poirier wygrał trylogię z McGregorem i zagwarantował sobie walkę o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej, w której zmierzy się z Charlesem Oliveirą.

Jake Paul wyśmiewa McGregora. Podał nową stawkę dla Irlandczyka w ich potencjalnej walce

Jake Paul, który w ostatnich miesiącach zdobywa coraz większe zainteresowanie w środowisku sportów walki wyśmiał McGregora przy okazji minionej gali.

Najpierw – przed UFC 264 – zaprezentował swój nowy naszyjnik, za który zapłacił 100 tys. dolarów i którego zawieszką jest śpiący Conor McGregor:

A później – już po UFC 264 – Paul wyśmiał dyspozycję McGregora w walce z Poireirem najpierw nazywając go śpiącym McGregorem, a potem oferując mu nową stawkę za ich potencjalną walkę, która ma wynieść… 23 dolary:

Zobacz także:

UFC 264: Dustin Poirier brutalnie kończy trylogię z Conorem McGregorem. Zdecydowała kontuzja [WIDEO]

Dustin Poirier (28-6, 1 N/C) pokonał Conora McGregora (22-6) po pierwszej rundzie w walce wieczoru gali UFC 264.

“Pierwszy raz go widząc powiedziałem: Ale to jest bestia!” – Mateusz Gamrot o treningach w ATT

Mateusz Gamrot był gościem ostatniego odcinka programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie rozmawiał m.in. o treningach w ATT, gdzie przygotowuje się do nadchodzącej walki ze Jeremym Stephensem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis