MMA PLNajnowszeJake PaulJake Paul idzie do MMA! Podpisał kontrakt z amerykańską organizacją i zaproponował walkę… Nate’owi Diazowi!

Jake Paul idzie do MMA! Podpisał kontrakt z amerykańską organizacją i zaproponował walkę… Nate’owi Diazowi!

Popularny amerykański youtuber Jake Paul po udanych występach w boksie idzie teraz do MMA! Paul związał się z dużą amerykańską organizacją i już wyzwał jedną z największych gwiazd w historii tego sportu.

Jake Paul idzie do MMA

Jake Paul dał się poznać jako pogromca mistrzów MMA, ale… w boksie. W ringu był lepszy już od Bena Askrena, Tyrona Woodleya, a nawet od Andersona Silvy. Z tym drugim wymienionym wygrał nawet dwukrotnie.

Teraz natomiast postanowił zamienić boks na MMA.

Jake Paul idzie do MMA! Podpisał kontrakt z amerykańską organizacją i zaproponował walkę… Nate’owi Diazowi!

Paul związał się kontraktem z amerykańską organizacją PFL, gdzie będzie toczył walki w nowej medialnej kategorii – Super Fight. Debiut youtubera w walce w MMA planowany jest na rozpoczęty właśnie rok 2023.

Co ciekawe, Paul znalazł już potencjalnego rywala. W materiale, który opublikował na swoim kanale na YouTube rzucił wyzwanie pozostającemu aktualnie bez kontraktu – Nate’owi Diazowi. Youtuber chciałby zmierzyć się ze Stocktończykiem w walce w MMA i w walce bokserskiej:

Zobacz także:

Gola ostro o walce Boxdel-Jóźwiak: Paweł musi potrenować! Po tym co widziałem, to bym go…  Widzieliście?

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wypowiedział się o ogłoszonej walce pomiędzy Michałem Baronem, a Pawłem Jóźwiakiem. Tu jest prawdziwa spina. Gola zapewnił, że prezes Fight Exclusive Night musi jeszcze sporo potrenować, aby walka potrwała dłużej.

Nikola Milanovic opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE: Ludzie podchodzą do niego i pytają: Ty coś trenujesz?

Marcin Bandel to mistrz wagi półśredniej organizacji BRAVE CF, który po tytuł ten sięgnął w minionym już roku 2022. “Bomba” został nawet laureatem Nagrody Roku 2022 w wyróżnieniach portalu MMA.PL w kategorii “Poddanie Roku”. Nikola Milanovic natomiast opowiada anegdotę o mistrzu BRAVE. Niecodzienną anegdotę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis