MMA PLKSWJak oglądać KSW 52 w Internecie?

Jak oglądać KSW 52 w Internecie?

Foto: Przegląd Sportowy
Foto: Przegląd Sportowy

Już 7 grudnia w Arenie Gliwice odbędzie się gala KSW 52. Tym razem największa polska organizacja MMA przygotowała jedną z najciekawszych rozpisek mijającego roku.

Po rocznej przerwie do okrągłej klatki KSW powróci Mamed Khalidov (34-6-2). Żywa legenda KSW podejmie aktualnego mistrza kategorii średniej Scotta Askhama (18-4). Stawką pojedynku nie będzie jednak pas mistrzowski, gdyż zakontraktowano go w umownym limicie do 85 kg.

Po raz pierwszy w KSW zmierzą się ze sobą dwaj medaliści olimpijscy. Brązowy medalista w zapasach w stylu klasycznym z Londynu Damian Janikowski (4-2)  zawalczy z mistrzem oraz wicemistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów  Szymonem Kołeckim (7-1). Zawodnicy ci na co dzień rywalizują w innych kategoriach, dlatego też pojedynek odbędzie się w limicie umownym.

Tymczasowego pasa wagi piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse (13-0-1). Przed utalentowanym Francuzem prawdopodobnie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, gdyż jego przeciwnikiem będzie doświadczony Ivan Buchinger (37-6). Słowak w przeszłości zdobywał mistrzowskie pasy w mocnych organizacjach jak M-1 Global czy Cage Warriors. Niedawno został też mistrzem czeskiej organizacji XFN.

Podczas gali o drugie zwycięstwo w KSW powalczy niepokonany Rosjanin Shamil Musaev (13-0). Przeszkodzić mu w tym spróbuje Grzegorz Szulakowski (9-3). Ciekawie zapowiada się też starcie kobiet. Od wielu miesięcy swój konflikt konsekwentnie podgrzewają Karolina Owczarz (2-0) vs. Aleksandra Rola (3-0).

Łącznie na gali zaplanowano 9 pojedynków.

Jak oglądać KSW 52 w Internecie?

Galę KSW 52 będzie można oglądać na platformie KSWTV.com

WYKUP LEGALNY DOSTĘP TUTAJ

Dzięki platformie KSWTV uzyskasz dostęp do materiałów najwyższej jakości. Gdziekolwiek się znajdziesz będziesz miał możliwość oglądania walk Live oraz VoD w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Odbywającą się w Zagrzebiu galę KSW 52, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na www.ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Wykup dostęp w Ipla.

WAŻNE!

Jeśli mieszkasz za granicą polecamy skorzystanie z serwisu KSWTV. Umożliwia on oglądanie wydarzenia na całym świecie, niezależnie od miejsca, w którym znajduje się widz. Transmisja w ipla.tv  jest natomiast dostępna wyłącznie dla użytkowników z terytorium Polski.

Rozpiska gali KSW 52:

Początek godz. 19:00

85 kg: Mamed Khalidov (34-6-2) vs. Scott Askham (18-4)
91,5 kg: Damian Janikowski (4-2) vs. Szymon Kołecki (7-1)
65,8 kg: Salahdine Parnasse (13-0-1) vs. Ivan Buchinger (37-6) – walka o tymczasowy pas wagi piórkowej
70,3 kg: Grzegorz Szulakowski (9-3) vs. Shamil Musaev (13-0)
56,7 kg: Karolina Owczarz (2-0) vs. Aleksandra Rola (3-0)
70,3 kg: Artur Sowiński (19-11, 2 N/C) vs. Vinicius Bohrer (16-7)
77,1 kg: Michał Michalski (7-4) vs. Albert Odzimkowski (11-3)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (5-1) vs. Michael Dubois (11-6)
120,2 kg: Michał Włodarek (7-2) vs Srđan Marović (4-0)