MMA PLFENJak oglądać FEN 37 PPV w Internecie?

Jak oglądać FEN 37 PPV w Internecie?

Foto: FEN

Już w sobotę 27 listopada we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 37. Polska organizacja przygotowała bardzo mocną rozpiskę, być może nawet najmocniejszą w całej swojej historii. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Fanów czekają aż cztery pojedynki mistrzowskie. W walce wieczoru dominator wagi lekkiej Mateusz Rębecki (14-1) podejmie Arkadiya Osipyana (7-2), czyli zawodnika występującego ostatnio w ACA.

Rywalem Dominika Zadory w obronie pasa kategorii półśredniej w formule K-1 będzie zaś kolejny zawodnik z Armenii, Anatoly Hunanyan.

O wakujący tytuł w wadze półsredniej (tyle, że w formule MMA) powalczą natomiast Cezary Oleksiejczuk (7-2) i Aigun Akhmedov (22-2). Rosjanin to niedoszły rywal Rębeckiego, który zdecydowanie bardziej preferuje występy w kategorii do 77 kg.

Szymon Bajor (22-9) zawalczy o tymczasowy pas wagi ciężkiej. Nie ma on szczęścia do przeciwników przed galą. Miał się bowiem zmierzyć najpierw z Michałem Andryszakiem a następnie z Adamem Wieczorkiem. Obaj doznali jednak kontuzji i na kilka dni przed walką wyzwanie podjął występujący do tej pory w kategorii półciężkiej Bartosz Szewczyk (3-0).

Poza walkami o psy w rozpisce znalazły się inne ciekawe zestawienia. Adrian Zieliński (20-11) zmierzy się z Szymonem Duszą (10-6), zaś Krystian Bielski (8-3) z Piotrem Kuberskim (8-1). We Wrocławiu zawalczą też m.in. Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) czy Mariusz Joniak (8-4).

Oprócz mistrzowskiego pojedynku Zadory na karcie walk znalazło się jeszcze jedno starcie w K-1. Rękawice skrzyżują Barbara Nalepka i Hanna Gujwan.

Jak oglądać FEN 37 PPV w Internecie?

Galę FEN 37 będzie można obejrzeć w Internecie na jednej z dwóch platform w cenie od 35 zł.

FENMMA.TV

Transmisja gali FEN 37 dostępna będzie na specjalnej platformie przygotowanej przez polską organizacją. Na FENMMA.TV będzie można obejrzeć wydarzenie w jakości HD a jego zapis dostępny będzie jeszcze przez 24 godziny po zakończeniu.

W przypadku płatności przelewem internetowy bądź BLIK-iem koszt transmisji wyniesie 35 zł. Wybranie pozostałych dostępnych form płatności (Paysafecard, karty płatnicze, Google Pay, Apple Pay bądź PayPayl) oznacza zaś cenę w wysokości 39 zł.

Galę będzie można obejrzeć na jednym urządzeniu zarówno w Polsce jak i zagranicą.

FEN MMA TV - YouTube

Polsat Box Go

Alternatywą jest również serwis Polsat Box Go, gdzie możemy zakupić dostęp do gali za 35 zł. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z całego świata.

Płatności można dokonać choćby kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem

Polsat Box Go - YouTube

FEN 37: Rębecki vs. Osipyan

Data: 27 listopada 2021 r.
Początek gali: 19:00

Transmisja w systemie PPV (cena – 35 zł):

70,3 kg: Mateusz Rębecki (14-1) vs. Arkadiy Osipyan (7-2) – o pas wagi lekkiej
77,0 kg: Dominik Zadora vs. Anatoly Hunanyan – o pas wagi półśredniej w formule K-1
120,2 kg: Szymon Bajor (22-9) vs. Bartosz Szewczyk (3-0) – o tymczasowy pas wagi ciężkiej
77,1 kg: Cezary Oleksiejczuk (7-2) vs. Aigun Akhmedov (22-2) – o pas wagi półśredniej
77,1 kg: Adrian Zieliński (20-11) vs. Szymon Dusza (10-6)
83,9 kg: Krystian Bielski (8-3) vs. Piotr Kuberski (8-1)
95,0 kg: Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) vs. Mario Zgela (4-2)
61,2 kg: Mariusz Joniak (8-4) vs. Lukáš Chotěnovský (6-0)
52,0 kg: Barbara Nalepka vs. Hanna Gujwan – walka w formule K-1
93,0 kg: Łukasz Olech vs. Paweł Całkowski – walka na zasadach semi-pro

Zobacz także:

Wielkie problemy zdrowotne Jacka Murańskiego po FAME MMA 12! Czekają go aż 3 operacje! Co teraz?

To nie brzmi dobrze. Jacek Murański w mediach społecznościowych wyznał, że jest po pełnej diagnostyce. Już niebawem czekają go aż trzy operacje. ”Muran” zdradził również co mu dokładnie dolega.

Kawulski krytycznie o walce ”Bestii” na FAME MMA 12: Przeszedł metr koło mnie i miał zadyszkę! Zaskoczeni?

Pojedynek Piotra „Bestii” Piechowiaka z Krzysztofem Radzikowskim wywołał ogromną wrzawę w Ergo Arenie podczas gali FAME MMA 12. Zawodnicy zostawili dużo zdrowia w trakcie 9-minutowej batalii, co spotkało się z niesamowitym feedbackiem ze strony. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni tym starciem. „Przeszedł koło mnie i miał zadyszkę” – podsumował występ Piechowiaka Maciej Kawulski.