MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Amadeusz Ferrari trenuje w... American Top Team

O swojej wyprawie za ocean, Ferrari poinformował fanów za pośrednictwem swojego Instagrama. Tam nagrał relację, w której potwierdził swoją obecność w jednej z filii American Top Team – Sunrise.

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team

W klubie, gdzie swoją przygodę rozpoczyna Ferrari trenuje między innymi była podwójna mistrzyni UFC – Amanda Nunes:

“Siemano Mordeczki, ja jestem w jednej z filii American Top Team – Sunrise. Jest to jedna z głównych filii American Top Teamu. Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje. Są tu główni trenerzy na przykład Amandy Nunes, czyli chyba obecnej mistrzyni UFC, ale nie jestem pewny czy nie straciła pasa – chyba nie. I co? Dzisiaj zaczynamy, mam ze sobą kamerę, mam cały sprzęcior, więc coś tam Wam nagram. Zaczynam swoją przygodę – American Top Team, USA, Miami, jazda z oskarkami!”

Amadeusz “Ferrari” Roślik przygotowuje się aktualnie do występu na gali FAME 18, która 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam ma wystąpić w tak zwanym “podwójnym main evencie”. Ferrari najpierw zmierzy się z Kacprem Błońskim, a potem – jeśli medycy dopuszczą go do walki – skrzyżuje rękawice z Marcinem Dubielem.

Zobacz także:

Mamed poznał rywala na KSW Colosseum 2! Będzie wielka walka!

We wcześniejszych dwóch konfrontacjach każdy z zawodników zdobył po jednej wygranej. Wielki finał trylogii nastąpi już 3 czerwca na PGE Narodowym.

Koniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła walkę wieczoru, w której zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” jednego wieczoru ma stoczyć dwa pojedynki. Roślik na insta stories poinformował, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Długo nie musieliśmy czekać na mocną reakcję Mirosława Oknińskiego. Zbliża się koniec współpracy na linii Okniński-Ferrari? Tego nie możemy wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis