MMA PLNajnowszeKSWKto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda

A nazwiska były trzy i wszystkie zdradził Martin Lewandowski, czyli jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2?

Lewandowski udzielił wywiadu Arturowi Przybyszowi, w którym wyjaśnił kwestię wyboru Askhama jako rywala dla Khalidova na nadchodzącą wielkim krokami galę na Stadionie Narodowym. Co jednak ciekawe, zaznaczył, że gdyby KSW doszło do porozumienia z jednym z Brazylijczyków, z którym rozmawiali, to zapewne rywal Mameda byłby inny:

“Od początku te trzy nazwiska były w grze: Scott Askham, Hector Lombard i Lyoto Machida. Wiem, że pojawiało się wiele różnych nazwisk, ale nie prowadziliśmy z nikim innym żadnych poważnych negocjacji. Może pojawiły się jakieś pojedyncze aktywności na Instagramie, że ktoś wymachiwał albo podnosił rękę, że jest gotowy. Jednak te trzy nazwiska były od początku brane pod uwagę i toczyliśmy rozmowy. […] Gdybyśmy dogadali się z Lyoto to zapewne byłby Lyoto i jakby to powiedzieć, żeby też uciąć jakiekolwiek niepotrzebne spekulacje – kasa była przepotężna, a nawet nie otrzymaliśmy kontroferty.”

Cały wywiad z Martinem Lewandowskim przeprowadzony przez Artura Przybysza do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Mamed poznał rywala na KSW Colosseum 2! Będzie wielka walka!

We wcześniejszych dwóch konfrontacjach każdy z zawodników zdobył po jednej wygranej. Wielki finał trylogii nastąpi już 3 czerwca na PGE Narodowym.

Koniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła walkę wieczoru, w której zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” jednego wieczoru ma stoczyć dwa pojedynki. Roślik na insta stories poinformował, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Długo nie musieliśmy czekać na mocną reakcję Mirosława Oknińskiego. Zbliża się koniec współpracy na linii Okniński-Ferrari? Tego nie możemy wykluczyć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis