MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański opowiedział o tym, jak odkrył, że jego syn Mateusz nie żyje

Jacek Murański opowiedział o tym, jak odkrył, że jego syn Mateusz nie żyje

Zawodnik freak fightowy Jacek Murański przeprowadził pierwszy poważny wywiad po śmierci swojego syna – Mateusza. W rozmowie z portalem Salon24.pl opowiedział o tym, jak odkrył, że jego syn nie żyje.

Jacek Murański opowiedział o tym, jak odkrył, że jego syn Mateusz nie żyje

Przypominamy, że Mateusz Murański zmarł w nocy z 7 na 8 lutego. Ciało 29-latka zostało odnalezione w jego domu w Gdyni. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ -> Nie żyje Mateusz Murański! Freak fighter miał 29 lat

Jacek Murański miał być tą osobą, która jako pierwsza odnalazła nieżyjącego Mateusza Murańskiego.

Jacek Murański opowiedział o tym, jak odkrył, że jego syn Mateusz nie żyje

“Muran” w rozmowie ze Sławomirem Jastrzębowskim opowiedział o traumatycznym doznaniu, jakim było znalezienie nieżyjącego syna w jego domowym łóżku w domu w Gdyni:

“Wchodzę do domu i widzę, że Mateusz leży w łóżku i śpi. Pomyślałem, że to bardzo dobrze, bo Mateusz miał od wielu lat ogromne kłopoty ze snem. Cierpiał na bezdech senny i bezsenność, był prowadzony przez lekarza, zastanawiał się nawet nad operacją. Budził się z powodu bezdechu nawet kilkanaście razy w nocy.

Przechodzę koło łóżka, bo chciałem podnieść żaluzje i coś mnie zaniepokoiło w jego twarzy. Kiedy sprawdziłem, że nie oddycha, zacząłem go natychmiast reanimować i dzwonić na pogotowie. Pogotowie przyjechało bardzo szybko, po jakichś pięciu minutach już byli. Podłączyli go do specjalistycznego sprzętu i próbowali ratować, ale było za późno.

Potem patomorfolog stwierdził, że Mateusz zmarł kilka godzin wcześniej, około trzeciej w nocy.”

Cała rozmowa Salon24.pl do sprawdzenia TUTAJ -> Jacek Murański dla Salon24: Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona

Zobacz także:

Polak zawalczy w prestiżowej organizacji w Abu Zabi! Widzieliście?

Daniel Kolasiński zawalczy na gali UAE Warriors 36. Jego rywalem będzie Francuz – Mikail Bayram. Walka ta odbędzie się 25 lutego na gali UAE Warriors w Abu Zabi.

Daro Lew nie boi się większych od siebie. Chce “wyjaśnić” Roberta Burneikę! Co wy na to?

Jeden z najsympatyczniejszych freak fighterów w kraju – Daro Lew nie boi się większych od siebie. Zawodnik FAME MMA czy High League wyzwał do walki… Hardkorowego Koksa, czyli Roberta Burneikę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis