MMA PLHighleagueNie żyje Mateusz Murański! Freak fighter miał 29 lat

Nie żyje Mateusz Murański! Freak fighter miał 29 lat

Mamy bardzo przykrą informacje. Nie żyje Mateusz Murański, który jest jednym z najbardziej popularnych freak fighterów w naszym kraju. 29-latek również popularność zdobył poprzez serial ”Lombard. Życie pod zastaw”.

Murański

Mateuszowi w aktorstwie wiodło się naprawdę dobrze. Film ”IO” Jerzego Skolimowskiego został nominowany do Oscara. W tym filmie Murański zagrał w roli kibola. Ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się dwunastego marca. Murański był bardzo podekscytowany i miał pojawić się w Hollywood.

Na portalu SuperExpress pojawił się komentarz prokuratury w Gdańsku.

O zgonie poinformował członek rodziny, który nie mógł się dodzwonić. Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze i znaleźli ciało, wykonano czynności m.in. oględziny z udziałem biegłego, potwierdzono zgon bez udziału osób trzecich – powiedziała Grażyna Wawryniuk rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku.

Przykra informacja!

To jest przykra wiadomość… Mateusz Murański nie żyje. Nie znamy przyczyny śmierci 29-latka.

Mateusz w poprzednim roku stoczył aż pięć pojedynków i stawał przed naprawdę dużymi wyzwaniami. Ostatnie starty nie były udane. Murański doznał trzech przegranych z rzędu. Był nieudany rewanż z Arkadiuszem Tańculą i przegrana na punkty w boksie z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakoceviciem. Ostatni pojedynek ”Murana” miał miejsce na High League 5 w Gliwicach, gdzie zmierzył się z Pawłem Bombą. Mateusz ostatecznie w trzeciej odsłonie został zdyskwalifikowany.

Wcześniej Mateusz toczył pojedynki z Alanem Kwiecińskim czy chociażby Kasjuszem ”Don Kajo” Życińskim.

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis