MMA PLIzu UgonohIzu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział między innymi o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Ugonoh to nowozakontraktowana gwiazda Federacji KSW, której debiut zapowiadany jest na dzień 29 sierpnia.

Ugonoh o walce z Pudzianowskim
Foto: Facebook/ Izu Ugonoh

Ugonoh ma pojawić się w klatce KSW w jednej z najważniejszych walk gali KSW 54. Jego rywalem będzie Quentin Domingos.

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Domingos pierwotnie miał zmierzyć się z Pudzianowskim na wcześniejszej gali KSW, ale Polak wówczas wypadł z tej walki z powodu kontuzji. Nie jest zatem tajemnicą, że w przypadku wygranej Ugonoha z Domingosem, były kickbokser jest zestawiany właśnie z “Pudzianem”.

Co o potencjalnej walce z Mariuszem Pudzianowskim myśli natomiast sam zainteresowany? Oto, co powiedział w magazynie Koloseum:

“Nie chciałbym żeby ktoś mnie porównywał do Francisa Ngannou mimo, że jest niesamowitym zawodnikiem, ale chciałbym w KSW po prostu być sobą. Być najlepszą wersją samego siebie. Na chwilę obecną nie myślałem o takiej walce. Mariusz jest zawodnikiem, który ponad 10 lat spędził w MMA i ma ogromne doświadczenie. Ja jeszcze nie jestem w pełni zawodnikiem MMA, więc może zacznijmy od tego, że zrobię walkę albo parę walk i może kiedyś do tematu wrócimy.”

Cała wypowiedź do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Zapowiedź walki Izu Ugonoh vs. Quentin Domingos na KSW 54

Federacja KSW przygotowała zapowiedź wideo drugiej walki wieczoru gali KSW 54, w której debiutujący w MMA Izu Ugonoh (0-0) zmierzy się z Quentinem Domingosem (5-1).

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Paweł Jóźwiak przed FEN 29: Zawsze gwarantujemy super równe pojedynki

Paweł Jóźwiak przed FEN 29 w Ostródzie udzielił wywiadu, w którym zapowiedział nadchodzącą imprezę. Materiał ukazał się na oficjalnej stronie Federacji FEN.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis