MMA PLONE ChampionshipIskry! Karta RIZIN.19 zamknięta walką kickbokserską?

Iskry! Karta RIZIN.19 zamknięta walką kickbokserską?

Organizatorzy RIZIN Fighting Federation ogłosili kolejny pojedynek na galę, która odbędzie się 12 października w Osace. Rozpiska w tym momencie liczy 11 pojedynków.

Jeden z bardziej widowiskowo walczących zawodników TAIGA na gali RIZIN.17 przerwał passę sześciu kolejnych walk bez zwycięstwa, pokonując Hikaru Machidę. Tym razem czeka go znacznie trudniejsze zadanie, bowiem po drugiej stronie ringu stanie świeżo upieczony zwycięzca GP RISE Taiju Shiratori. Japończyk to kolega klubowy Tenshina Nasukawy. Shiratori we wrześniu w finale turnieju pokonał przed czasem byłego mistrza stadionu Rajadamnern i WBC MT Genjego Umeno.

ROZPISKA GALI RIZIN.19

Nie potwierdziły się natomiast plotki o dodatkowej gali dzień później w odpowiedzi na podwójną imprezę ONE Championship w tokijskiej hali Ryogoku Kokugikan. Dla singapurskiej organizacji większym problemem może być mecz… rugby. 13 października na stadionie w Yokohamie (która leży w sąsiedztwie Tokio) reprezentacja Japonii zagra na Pucharze Świata swój ostatni mecz grupowy ze Szkocją.