MMA PLNajnowszeJan BłachowiczImpreza mistrzowska Jana Błachowicza! Tak przywitano polskiego mistrza UFC! [WIDEO]

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza! Tak przywitano polskiego mistrza UFC! [WIDEO]

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza to było coś, w czym zapewne chciałby uczestniczyć każdy z nas! Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został powitany po królewsku przez swoich znajomych, a w sieci pojawiło się krótkie wideo dokumentujące atmosferę tamtego wydarzenia.

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza

Migawki z imprezy mistrzowskiej u Jana Błachowicza opublikowali na swoim koncie w mediach społecznościowych Bracia Collins.

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza! Tak przywitano polskiego mistrza UFC!

Jan Błachowicz po tytuł mistrzowski wagi półciężkiej UFC sięgnął 26 września na gali UFC 253 w Abu Dhabi. Tam “Cieszyński Książę” znokautował w drugiej rundzie faworyzowanego Dominicka Reyesa i sięgnął po tytuł, który przez lata dzierżył Jon Jones.

Polak po powrocie do Polski najpierw został hucznie powitany przez fanów na lotnisku, potem odbył kilka wizyt w mediach, gościł też między innymi u premiera Mateusza Morawieckiego. Jednak najhuczniej przywitali go przyjaciele.

Tak oto bowiem wyglądało powitanie Jana Błachowicza, jaki mistrza UFC przygotowane przez jego przyjaciół:

Zobacz także:

Jan Błachowicz pod wrażeniem wiedzy Premiera o MMA: Odrobił zadanie domowe, albo jest fanem od dawna!

Świeżo upieczony mistrz UFC był gościem w ostatnim odcinku Magazynu Sportów Walki Koloseum. Jednym z tematów poruszonych podczas rozmowy była wizyta Cieszyńskiego Księcia w gabinecie premiera Mateusza Morawieckiego. Jak sam przyznał, Błachowicz był mocno zaskoczony zaproszeniem od szefa rządu.

Jan Błachowicz przeszedł do historii! Żaden Europejczyk tego wcześniej nie dokonał!

Jan Błachowicz (27-8) w sobotę napisał piękną historię w polskim MMA, ale nie tylko! ”Cieszyński Książę” podczas UFC 253 w Abu Dhabi został nowym mistrzem wagi półciężkiej. Polak w drugiej odsłonie zdemolował mocnego Dominicka Reyesa (12-2).

Genesis 1: Poznajcie i zobaczcie w akcji najbliższego przeciwnika Marcina Różalskiego!

Już dwudziestego trzeciego października odbędzie się pierwsza edycja Genesis. Jest to nowy projekt Macieja Kawulskiego. W walce wieczoru wraca Marcin Różalski, który na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis