MMA PLHighleague“Holak” nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut 17 września w Gliwicach

“Holak” nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut 17 września w Gliwicach

Podczas HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, w klatce zadebiutuje kolejny streamer. Nowym zawodnikiem ligi Malika Montany został znany streamer “Holak”, czyli Jakub Krawczyk-Holak.

“Holak” nowym zawodnikiem HIGH League! Debiut 17 września w Gliwicach
Foto: High League

“Holak” jest jednym z najpopularniejszych polskich streamerów i graczy. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów. 

Jak sam się określił – jest największym naczelnym internetowym trollem. Gra między innymi w Fortnite’a, Valoranta i Counter-Strike’a. Cieszy się też dużą popularnością w innych mediach społecznościowych. Na Twitterze obserwuje go blisko 80 tys. fanów, natomiast na Instagramie śledzi go 150 tys. osób.

“Holak” na High League 4!

“Holakowi” towarzyszyły ostatnio ogromne kontrowersje. Opuścił ekipę Xayoo Industries i opublikował na ten temat film w serwisie YouTube, w którym mocno skrytykował kolegów z dawnego teamu. Podczas konferencji prasowych i “Rundek” będzie miał możliwość, aby szerzej wypowiedzieć się na te intrygujące kwestie.

Nazwisko przeciwnika “Holaka” zostanie ogłoszone wkrótce. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się na zasadach MMA.

Jakub Krawczyk-Holak to kolejne wzmocnienie HIGH League wśród widzów streamerów i graczy. W lutym na HIGH League 2 wystąpił legendarny zawodnik Counter-Strike’a, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, który z pewnością powróci jeszcze do klatki wysokiej ligi!

17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym dojdzie do jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Bilety na HIGH League 4 są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl!

Karta walk:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis