MMA PLAndrzej GołotaHitowe starcie w Polsce! Gołota zmierzy się z Mikiem Tysonem?

Hitowe starcie w Polsce! Gołota zmierzy się z Mikiem Tysonem?

To byłoby wielkie zaskoczenie! Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawiła się informacja, że organizacja MMA VIP próbuje doprowadzić do rewanżowego starcia Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO)… z Mike Tysonem (50-6, 44 KO).

Gołota

Do ich pierwszej walki doszło dwudziestego października 2000 roku w Detroit. Polak przystępując do tego pojedynku był poniesiony dwoma ważnymi zwycięstwami w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Tysonowi zaś w tym okresie zaczęły się pojawić już coraz to większe problemy.

”Bestia” od początku ruszył do przodu i chciał jak najszybciej zakończyć walkę. Dużo ciosów pruło w powietrze. Aż do czasu końcówki rundy. Tyson doszedł do celu i Gołota trafił na deski. Gołota szybko dochodzi do siebie. Andrzej coraz częściej trafiał i wydawało się, że Tyson będzie musiał mocno napracować się na następne zwycięstwo.

W przerwie między drugą, a trzecią odsłoną Andrzej niespodziewanie zrezygnował. Trener Ala Certo w pewnym momencie próbował na siłę wepchnąć ochraniacz na zęby swojemu podopiecznemu. To nic nie dało. Gołota opuszczał halę przy wielkim buczeniu i mocnej reakcji kibiców, którzy obrzucali jedzeniem oraz piciem naszego reprezentanta.  

Cały pojedynek zobaczycie poniżej:

Dojdzie do rewanżu?

O takim pojedynku mówiłoby się na całym świecie. Rewanż pomiędzy Andrzejem Gołotą (41-9-1, 33 KO), a Mike Tysonem (50-6, 44 KO) wypełniłby największe obiekty w naszym kraju. Na kanale ”Szalony Reporter” zdradzono zakulisową informację. Według ich informatora – Marcin Najman próbuje doprowadzić do takiego starcia w swojej organizacji MMA VIP.

Byłoby to starcie pokazowe – bliżej wrestlingu niż tego co widzieliśmy w powrocie Tysona. Mowa oczywiście o starciu z Evanderem Holyfieldem w 2020 roku. 

Cała wypowiedź poniżej:

Jak się okazało po walce Gołota-Tyson w organizmie Tysona wykryto marihuanę. Tym samym walka została uznana jako NC (walka nieodbyta). Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Andrzej zrezygnował, bo w tej walce zaczął coraz lepiej wyglądać. Jakiś czas później wyszło na jaw, że Andrzej w tej walce doznał poważnych urazów. Gołota miał wstrząs mózgu, złamaną szczękę czy naderwanie kręgu w odcinku szyjnym kręgosłupa.

Zobacz także:

Adam Soroko wrócił! Grozi byłemu rywalowi z The War w bardzo mocnych słowach i… reklamuje swojego Instagrama! Widzieliście?

Adam Soroko wrócił! Patocelebryta, były kryminalista i zawodnik sportów walki zamieścił na swoim kanale na YouTube kolejny filmik. Tym razem wyzywa w nim swojego byłego rywala z gali The War 3.

Lubin kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania gali Royal Division! Co wy na to?

To już pewne! Lubin jest kolejnym miastem, który odrzucił możliwość zorganizowania kontrowersyjnego projektu freak fightowego jakim na polskim rynku ma być Royal Division. To właśnie ta organizacja miała doprowadzić do symbolicznej walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełenskiego, czyli przywódców Rosji i Ukrainy, które znajdują się obecnie w stanie wojny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis