MMA PLSorokoAdam Soroko wrócił! Grozi byłemu rywalowi z The War w bardzo mocnych słowach i… reklamuje swojego Instagrama!

Adam Soroko wrócił! Grozi byłemu rywalowi z The War w bardzo mocnych słowach i… reklamuje swojego Instagrama!

Adam Soroko wrócił! Patocelebryta, były kryminalista i zawodnik sportów walki zamieścił na swoim kanale na YouTube kolejny filmik. Tym razem wyzywa w nim swojego byłego rywala z gali The War 3.

Adam Soroko

Soroko jest popularny wśród “prawilnych” fanów sportów walki i tych, których zasadą jest “nie gadać z psami” oraz “siedzę za niewinność”. Teraz jego wyznawcy mogą uśmiechnąć się po jego kolejnym filmowym monologu.

Zawodnik ten, który jeszcze do niedawna obawiał się o swoje życie twierdząc, że najprawdopodobniej ma nowotwór, najwidoczniej poukładał sobie wszystko w głowie i wrócił nabuzowany do internetu.

Adam Soroko wrócił! Grozi byłemu rywalowi z The War w bardzo mocnych słowach i… reklamuje swojego Instagrama!

Soroko opowiedział o wiadomości, jaką miał dostać od swojego byłego rywala – Krystiana Rosy, z którym przegrał w finale turnieju walk na gołe pięści – The War 3. Rosa miał Soroko pojechać, na co ten odpowiedział w swoim więziennym stylu:

“Słuchajcie moi drodzy. Wracam sobie z pracy do domu, a tam dostaję wiadomość, którą odczytuję, gdzie się okazuje, że gość, z którym walczyłem na The War – kurwa, żeby nie było mowy nienawiści – Rosa kurwa, powiedziałem kiedyś o Tobie złe słowo? To przyjedź kurwa i się spierdol pod klatką schodową kurwa. Dostaniesz wpierdol, się przewrócisz słuchaj i ci gówno kręgosłup połamię.”

Później Soroko zareklamował jeszcze swojego nowego instagrama. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Jak myślicie, o co mogło pójść w tym konflikcie? I czy czasem nie będziemy może oglądali kolejnej części konfrontacji między Rosą a Soroko?

Zobacz także:

Weteran UFC zapewnia: Robert Ruchała to jest gwiazda przyszłości!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem InTheCage.pl podsumował sobotnią galę KSW 69. Weteran UFC był pod wielkim wrażeniem. Soszyński zapewniał, że był na wielu galach, ale właśnie ostatni event zapamięta na długo. 44-latek wychwalał Roberta Ruchałę (7-0) wskazując go na przyszłą gwiazdę polskiego MMA.

Pierwsza konferencja HIGH League 3 już 4 maja w Warszawie!

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis