MMA PLNajnowszeAndrzej GołotaUjawniono majątek Gołoty. Tego nikt się nie spodziewał!

Ujawniono majątek Gołoty. Tego nikt się nie spodziewał!

Andrzej Gołota to bez wątpienia jedna z największych legend zawodowego boksu. 56-latek toczył swoje boje w ringu w złotych czasach wagi ciężkiej. Gołota stawał naprzeciwko największych nazwisk. Teraz dziennikarz Przemysław Garczarczyk poinformował o majątku jaki ma zawodowy pięściarz po swojej kapitalnej karierze. 

Gołota

Wielka szkoda, że nie udało się zdobyć pasa mistrzowskiego, a trzeba przyznać – było blisko! Polak nie zdobył pasa po tym jak doszlo do mocno dyskusyjnej decyzji sędziów. Były też dwa kapitalne boje z Riddickiem Bowe, gdzie nie brakowało kontrowersji. Gołota ostatecznie przegrywał po dyskwalifikacji. 

 Gołota w swojej barwnej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Mike Tyson, Lennox Lewis, Michael Grant czy wspomniany już Riddick Bowe.

Fortuna!

Jest analiza dziennikarza Przemysława Garczarczyka. Mowa o majątku jakie ma Andrzej Gołota po swojej barwnej karierze.

Wedle dziennikarza mieszkającego na stałe w USA – Gołota zainkasował na walkach łącznie od 9 do 10 milionów dolarów.

To nie koniec, bowiem ”Andrew” jak podaje ”Super Express” mądrze zainwestował pieniądze w nieruchomości. Pomagła mu w tym oczywiście jego żona Mariola Gołota, która jest z wykształcenia prawniczką.

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ “Andrew” zdecydował się mądrze zainwestować te pieniądze w nieruchomości. Jak zaznaczył “Super Express”, pomagała mu w tym jego żona – Mariola Gołota, która z wykształcenia jest prawniczką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis