MMA PLNajnowszeONE ChampionshipHitowa informacja! Pierwsza Polka podpisała kontrakt z organizacją One FC!

Hitowa informacja! Pierwsza Polka podpisała kontrakt z organizacją One FC!

Mamy świetne informacje! Menadżer Przemysław Kosiński w mediach społecznościowych poinformował, że mamy pierwszą naszą reprezentantkę w prestiżowej organizacji One FC. Mowa o Martynie Kierczyńskiej.

Kierczyńska

Martyna na swoim koncie ma już mnóstwo sukcesów jeśli chodzi o kick-boxing oraz muay-thai. Polka jest chociażby Mistrzynią Igrzysk Europejskich czy mistrzynią Światowych Igrzysk Sportów Walki.

Kierczyńska w 2021 roku sięgnęła po mistrzostwo Europy seniorów w K-1, a jeszcze wcześniej zdobyła pierwsze mistrzostwo świata w K-1 w seniorskiej kategorii.

Polka w zeszłym roku w rozmowie z redakcją sportową RMF FM wyjawiła, że chciałaby w 2024 roku rozpoczął zawodową karierę w formule MMA. Mimo wszystko jeżeli nadarzy się okazja w K-1 czy muay-thai to również zamierza z niej skorzystać.

K1 i kickboxing zawsze będą w moim sercu. Bardzo lubię ten styl walki. W zeszłym roku zdobyłam mistrzostwo Europy seniorów w K1. Rok wcześniej zdobyłam swoje pierwsze mistrzostwo świata, także w K1 w seniorskiej kategorii. I właśnie w zeszłym roku podjęłam decyzję, że skupiam się tylko na muay thai, bo w K1 zdobyłam wszystko, co chciałam zdobyć. Oczywiście, nie wykluczam jeszcze startów w K1, ale jeśli do nich dojdzie, będą tylko na zawodowym ringu (…) Chcę wejść w zawodowstwo, chcę dość do najlepszych federacji na świecie. Razem z moim menedżerem podjęliśmy już kroki w tym kierunku. Szukamy federacji, która da nam najlepszą ofertę. Myślę, że pierwszą zawodową walkę stoczę na początku przyszłego roku – mówiła wtedy Martyna. Cała rozmowa [TUTAJ

Pierwsza Polka w One FC!

Ależ świetne informacje. Martyna Kierczyńska to pierwsza nasza reprezentantka, która podpisała kontrakt z prestiżową organizacja One FC.

Chcecie być na bieżąco i śledzić Martynę – zapraszamy na jej instagrama [TUTAJ]

O tej jakże dobrej wiadomości poinformował menadżer Przemysław Kosiński. Do debiutu dojdzie już w piątek!

Martyna Kierczyńska w One FC! 🔝 Polska zawodniczka będzie toczyła walki w formule Muay Thai! ☠️ Debiut już w tą sobotę! Jedne z cięższych moich negocjacji w przygodzie managerskiej, ale mamy to☠️ Niebawem info o rywalce! Let’s go!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis