Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAHit! Marcin Najman ogląda i ocenia pierwszą walkę Jacek Murański – Arek Tańcula! [WIDEO]

Hit! Marcin Najman ogląda i ocenia pierwszą walkę Jacek Murański – Arek Tańcula! [WIDEO]

Było takie nagranie z Jackiem Murańskim, więc czas na Marcina Najmana. ”El Testosteron” oglądnął i skomentował pierwszy pojedynek ”Murana” w rzymskiej klatce. Mowa o FAME MMA 12, gdzie doszło do walki Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Niewykluczone, że już w piątek w Łodzi dojdzie do rewanżu w rzymskiej klatce. Warunek: ”Aroy” po walce z Mateuszem Murańskim musi być gotowy i zdolny do dalszej rywalizacji.

Najman

O tym pojedynku było bardzo głośno również w serwisach zagranicznych. Rzymska klatka spowodowała duże zainteresowanie widzów.

To był jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów w historii polskich freak-fightów. Po miesiącach zapowiedzi, w których słyszeliśmy wiele na temat legendarnych umiejętności Jacka Murańskiego przyszedł czas pierwszy pojedynek. Bez wątpienia to Tańcula był stroną dominującą w tym starciu. Jego przewaga była widoczna w każdej płaszczyźnie, zarówno stójkowej, gdzie rozbijał swojego rywala, jak i zapaśniczej, gdzie kilkukrotnie udało mu się sprowadzić oponenta do parteru.

Murański odpowiadał kopnięciami. Nie było jednak ciosów… Walka zakończyła się w trzeciej rundzie – po kolejnym faulu Murański został zdyskwalifikowany. ”Muran” zaznaczył, że do tego pojedynku wychodził z bardzo poważnymi kontuzjami.

Marcin Najman komentuje!

Marcin Najman oglądnął i skomentował pierwszy pojedynek Jacka Murańskiego. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do starcia Najman-Murański. Wielu fanów freak fightów liczy na takie zestawienie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Zbigniew Stonoga reaguje na słowa Murańskiego: Masz ku**o sprawę karną ze mną! Widzieliście?

Jacek Murański podczas drugiej konferencji FAME MMA 15 został zapytany o postać Zbigniewa Stonogi. ”Muran” nie zamierzał się hamować i od razu określił go oszustem. Długo na odpowiedź nie musieliśmy czekać.

Patryk Barański zadzwonił do programu! Burneika: Psycholem jesteś, idź się lecz! [WIDEO] Co wy na to?

Patryk Barański dodzwonił się do studia podczas programu Roberta Burneiki na Kanale Sportowym. Burneika był wściekły i padły mocne słowa. To jednak nie koniec, bowiem program ”Hardkorowy Koksu FM” najprawdopodobniej zniknie z ramówki! Głos w tej sprawie również zabrał Krzysztof Stanowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis