MMA PLMurańskiZbigniew Stonoga reaguje na słowa Murańskiego: Masz ku**o sprawę karną ze mną!

Zbigniew Stonoga reaguje na słowa Murańskiego: Masz ku**o sprawę karną ze mną!

Jacek Murański podczas drugiej konferencji FAME MMA 15 został zapytany o postać Zbigniewa Stonogi. ”Muran” nie zamierzał się hamować i od razu określił go oszustem. Długo na odpowiedź nie musieliśmy czekać.

Murański

Czy w przyszłości Zbigniew Stonoga pojawi się w klatce? Tego nie można wykluczyć. Jak widać konflikt z Jackiem Murańskim nabiera rozpędu.

Oto co powiedział Murański na wczorajszej konferencji:

No trafiło widziałem. To jest rezerwowy Szalony Reporter czyli ten szczur Tomasz Matusiak, to jest taki rezerwowy w mediach społecznościowych, bo może nie wszystko wiecie… To jest gość rezerwowy za Stonogę. Ma swoją rolę do odegrania w Polsce. Stonoga też ma swoją rolę do odegrania. Ja mówię o faktach, dlatego przerywasz. Ja nawet wiem, dlaczego się tak irytujesz (mówi do Szalonego Reportera), bo w rzeczywisty sposób nie rozśmieszasz. Chciałbym teraz sprostować nie reagowało na to zawołanie Tańculi i tego szczura 10%, było paru klakierów porostawianych po sali, sprytna zagrywka. Ja wiem czemu mi przerywasz, bo jak ja chce Cię obnażyć, twoją rolę, to się irytujesz (…) Apropo Stonogi skończę. Stonoga.. Co ich łączy z Szalonym Reporterem? Obaj organizują lipne licytacje. Stonoga dyma ludzi na kasę naiwniaków, oczywiście ludzie robią to z dobrego serca Ci ludzie działają i wpłacają temu oszustowi te pieniądze. Co robi Szalony Reporter? Szalony jak tam licytacja na dom odbudowę na Ukrainie? Rozliczyłeś się już?!  

Stonoga odpowiada!

To była mocna odpowiedź! Zbigniew Stonoga w ostrych słowach skomentował postać Jacka Murańskiego.

Ty Cześć ku**o. Murański posłuchaj Ty śmieciu w du*ę pie**olona k**wo na kaczych łapach, z ch**em na czole. Masz ku**o sprawę karną ze mną

Zobacz także:

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Youtuber wyśmiał Kamaru Usmana! Krytykuje też walkę Rockhold-Costa! Co wy na to?

Jake Paul nie odpuszcza! Popularny youtuber na twitterze wyśmiał Kamaru Usmana (20-2), który w sobotę stracił tytuł wagi półśredniej w UFC. Ponadto Amerykanin skrytykował walkę pomiędzy Lukiem Rockholdem, a Paulo Costą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis