MMA PLUFCZawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją!

Zawodnik UFC o sytuacji na Ukrainie: Powinna paść na kolana i zostać Rosją!

Sean Strickland (25-3) znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, ale wedle wielu internautów tym razem przesadził! Zawodnik UFC na twitterze postanowił skomentować sytuację na Ukrainie.

Strickland

Przypomnijmy, że ”Tarzan” w poprzednim roku zmierzył się z naszym reprezentantem Krzysztofem Jotką. Była to pewna wygrana na punkty. Strickland aktualnie może popisać się passą sześciu zwycięstw z rzędu. Niebawem możemy spodziewać się dużej walki w wykonaniu Seana. 31-latek piątego lutego po 5-rundach niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jacka Hermanssona.

Strickland: Czy naprawdę chcecie zostać nowym Afganistanem!

Sean Strickland (25-3) na twitterze postanowił wypowiedzieć się o obecnej sytuacji na Ukrainie.

Ukraina powinna paść na kolana i zostać Rosją. Wiem, że jest do dupy i tak, możecie wygrać. Czy naprawdę chcecie zostać nowym Afganistanem na następne 30 lat? Nie twierdzę, że to w porządku. To co ciężko przełknąć wyjdzie na dobre.

OMG, Sean powiedział ”paść na kolana” tak, pi**doloni idioci. Wy jedynie będziecie siedzieć z telefonami i tweetować. Któryś z was, d**ile chwyci za strzelbę? Zastrzelicie Rosjan z apartamentów, podczas gdy rodzina mieszkająca pod wami umiera?! Nie

Zobacz także:

Artur Szpilka jest po pierwszym treningu BJJ! Mateusz Gamrot reaguje! Widzieliście?

O debiucie Artura Szpilki (24-5,16 KO boks) mówi się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że ”Szpila” jeszcze przed wakacjami pojawi się w klatce. Pięściarz z Wieliczki zapewnia, że rywal musi być sportowcem i najlepiej jakby to był również bokser. Artur jest po pierwszym treningu brazylijskiego jiu-jitsu – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Federacja WBO usuwa z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy! To nie koniec! Co wy na to?

To się dzieje! Prezydent Światowej Organizacji Boksu (WBO) – Paco Valcárcel zdecydował, że usunie z rankingu wszystkich rosyjskich pięściarzy. To jednak nie koniec.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis