MMA PLHighleagueHigh League 5: Wszyscy zszokowani! Mateusz Murański zaatakowany na konferencji! [WIDEO]

High League 5: Wszyscy zszokowani! Mateusz Murański zaatakowany na konferencji! [WIDEO]

Mateusz Murański był mocno zaskoczony. Podczas trzeciej konferencji High League 5 doszło do niespodziewanej sytuacji. ”Muran” został zaatakowany przez osobę, która pojawiła się na publiczności. Wszyscy zgromadzeni przy stole byli zaskoczeni całą sytuacją.

Murański

Mateusz w swoje urodziny będzie chciał udanie zadebiutować w organizacji High League. Dokładnie dziesiątego grudnia na piątej edycji w Łodzi zmierzy się z Pawłem Bombą. Starcie z ”Scarface’m” odbędzie się na zasadach K-1. 

W main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Pawłem Tyburskim, a raperem Alberto. O tym zestawieniu mówi się już od dłuższego czasu. Tu jest do rozwiązania mocna spina – co mogliśmy już zauważyć przy wcześniejszych eventach oraz na pierwszej konferencji High League 4.

Wszyscy byli w szoku!

Na początku trzeciej części konferencji High League 5 doszło do zaskakującej sytuacji. W pewnym momencie na scenie pojawiła się osoba z publiczności. Mateusz Murański został zaatakowany, lecz szybka reakcja publiczności spowodowała, że nie doszło do jeszcze gorszego zdarzenia.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Pierwszy trailer walki Khalidov-Pudzianowski: Nie będę czekał na jego ruch, będę pierwszy! [WIDEO] Widzieliście?

Na kanale KSW pojawił się pierwszy trailer gali XTB KSW 77 i tym samym pojedynku, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Mówimy oczywiście o starciu Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O takim zestawieniu mówiło się od lat. Ostatnia gala największej organizacji w naszym kraju w 2022 roku obędzie się siedemnastego grudnia w Gliwicach.

Ankalaev pewny siebie przed walką z Błachowiczem: Zdobędę pas i na długo zostanę mistrzem!  Co wy na to?

Z soboty na niedzielę nasz reprezentant Jan Błachowicz (29-9) po raz drugi zawalczy o pas mistrzowski UFC w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” w Las Vegas będzie chciał wrócić na tron. Polaka przeciwnikiem będzie mocny Magomed Ankalaev (18-1), któremu pewności siebie nie można odmówić!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis