MMA PLNajnowszeKSWPierwszy trailer walki Khalidov-Pudzianowski: Nie będę czekał na jego ruch, będę pierwszy! [WIDEO]

Pierwszy trailer walki Khalidov-Pudzianowski: Nie będę czekał na jego ruch, będę pierwszy! [WIDEO]

Na kanale KSW pojawił się pierwszy trailer gali XTB KSW 77 i tym samym pojedynku, który cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem. Mówimy oczywiście o starciu Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. O takim zestawieniu mówiło się od lat. Ostatnia gala największej organizacji w naszym kraju w 2022 roku obędzie się siedemnastego grudnia w Gliwicach.

Na tej samej gali zobaczymy dwie walki o pas. W wadze koguciej zobaczymy trylogię pomiędzy Sebastianem Przybyszem, a Jakubem Wikłaczem. W wadze półciężkiej Ibragim Chuzhigaev stanie do pierwszej obrony. Jego przeciwnikiem będzie mocno bijący Ivan Erslan.

Dojdzie również do walki Daniela Rutkowskiego z Lom-Ali Eskievem – fani od dawna czekają na te świetnie zapowiadające się starcie w kategorii piórkowej.

Jest trailer!

Pojawił się pierwszy trailer przed walką Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Jest to main event gali XTB KSW 77 w Gliwicach.

Sami zobaczcie:

Wojownik z Białej Rawskiej aktualnie może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Pudzianowski ostatni start odnotował pod koniec maja na gali KSW 70 w Łodzi. Mariusz skrzyżował rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze średniej – Michałem Materlą. Pudzianowski zachwycił swoją dyspozycją. 45-latek w niecałe dwie minuty znokautował Materlę.

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis