MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Maja Staśko zdominowała Maszę! Rywalka się na to zgodziła!

High League 5: Maja Staśko zdominowała Maszę! Rywalka się na to zgodziła!

Za nami pierwsza walka pań, które oglądamy na gali High League 5. W łódzkiej Atlas Arenie zmierzyły się Maja Staśko i Maria “Masza” Graczykowska. Wydawało się, że publiczność miała jedną faworytkę, to jednak kursy bukmacherskie mówiły co innego.

Maja Staśko zdominowała Maszę

W klatce natomiast (walka toczyła się na zasadach K-1) Staśko, doświadczona już jedną walką w High League, całkowicie zdominowała rywalkę. Już na początku walki, Staśko zmusiła sędziego do liczenia rywalki, która po ciosach się obróciła i nie chciała wymieniać ciosów.

Ponownie “Masza” liczona była po chwili, gdy walka się wznowiła. Padła po ciosach Mai Staśko. Po wyliczeniu do 9, walka wróciła do stójki. Staśko znowu szybko obiła rywalkę, ta padła na matę i już nie wstała do 10.

Maja Staśko wygrywa kolejną walkę w High League!

Zobacz także:

Dzisiaj Jan Błachowicz walczy o pas UFC! Polak musi pokonać Rosjanina na UFC 282!

To już dzisiaj! Ten nocy czasu polskiego Jan Błachowicz walczy o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC! Polak na gali UFC 282 skrzyżuje rękawice z bardzo mocnym Rosjaninem Magomedem Ankalaevem, którego musi pokonać, by sięgnąć po największy laur w świecie mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis