MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Fagata wypunktowała Natsu w walce popularnych influenserek

High League 5: Fagata wypunktowała Natsu w walce popularnych influenserek

W co-main evencie gali High League 5 w Atlas Arenie zmierzyły się ze sobą influenserki – Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Agata “Fagata” Fąk. Starcie to elektryzowało internetowych kibiców nie tylko sportów walki.

Fagata wypunktowała Natsu

Początek walki był zaskakująco dobry ze strony Fagaty. To Fąk właśnie ruszyła z ciosami i okładała Natsu ciosami rękoma, a Karczmarczyk dopiero po chwili zaczęła się odpłacać rywalce. Z czasem Natsu zaczęła wyglądać coraz lepiej. Pod koniec rundy Karczmarczyk zaznaczyła swoją niewielką przewagę solidną szarżą, która mogła wywołać skutek w odbiorze walki u sędziów punktujących.

Drugą rundę Fagata zaczęła ostrożniej, przez co narażała się na presję ze strony Natsu. Po kilkudziesięciu ostrożniejszych sekundach walki, Natsu zaczęła trafiać sierpami w twarz Fagaty. Tym razem końcówka rundy jednak należała do Fagaty, która trafiła poważnie w twarz Natsu.

Trzecia runda to początek ataków Fagaty, a po chwili napór Natsu. Po kilku wzajemnych wymianach ciosów, obie lekko się uspokoiły, ale dalej wymieniały się uderzeniami w stójce. Pod koniec rundy Natsu próbowała obalić Fagatę, ale ta twardo stała na nogach i nie dała się posłać na deski. Udało jej się to za drugim razem i walkę zakończyła mając pozycję dominującą.

Ostatecznie jednak walka dotrwała do decyzji. Sędziowie punktowi jednogłośnie przyznali wygraną… Fagacie!

Zobacz także:

Dzisiaj Jan Błachowicz walczy o pas UFC! Polak musi pokonać Rosjanina na UFC 282!

To już dzisiaj! Ten nocy czasu polskiego Jan Błachowicz walczy o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC! Polak na gali UFC 282 skrzyżuje rękawice z bardzo mocnym Rosjaninem Magomedem Ankalaevem, którego musi pokonać, by sięgnąć po największy laur w świecie mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis