MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Denis Załęcki nie wytrzymał! ”Bad Boy” rzucił puszką w ”Don Diego”!

High League 5: Denis Załęcki nie wytrzymał! ”Bad Boy” rzucił puszką w ”Don Diego”!

Dymy na koniec drugiego panelu konferencji High League 5. Denis Załęcki pojawił się na scenie, gdzie zamierzał szybko i mocno odpowiedzieć na słowa Mateusza Kubiszyna. Tu jest dalej mocna spina. Tym samym niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu.

Załęcki

Mateusz Kubiszyn dziesiątego grudnia stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. Popularny ”Don Diego” w formule MMA zmierzy się z zapaśnikiem Damianem Janikowskim. Zawodnik KSW jest zdecydowanym faworytem tego starcia. 

Kubiszyn ma na koncie jeden pojedynek w MMA. Było to wyczekiwane starcie z Denisem Załęckim. Utytułowany kick-boxer wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mocne spięcie!

Denis Załęcki pojawił się na scenie i skierował mocne słowa w kierunku Mateusza Kubiszyna. ”Don Diego” odpowiedział i jeszcze bardziej zezłościł ”Bad Boya”. Załęcki nie wytrzymał i postanowił ruszyć na byłego przeciwnika. Poleciały puszki…

Całą sytuację i konferencję zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Co wy na to?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Don Kasjo o Załęckim: Ja mam co robić i jak widać on też! Ganiać na galach różnych ludzi! Widzieliście?

Kasjusz Życiński w rozmowie z TV Reklama ponownie został zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. ”Don Kasjo” nie ukrywa, że jest otwarty na takie zestawienie. Może to się nawet odbyć w małych rękawicach! Ponadto Kasjusz został zapytany o ostatni gorący temat z gali FAME MMA 16 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis