MMA PLNajnowszeHighleagueTyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem!

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem!

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Murański

Na tej samej gali wystąpi ”Tybori”, który ma do wyjaśnienia konflikt z raperem ”Alberto”. Nie brakowało tutaj mocnych słów z dwóch stron. ”Alberto” w debiucie pewnie zdominował i ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Dubiela. Teraz czeka go jeszcze większe wyzwanie, bowiem ”Tybori” jest określany jako jeden z najlepszych freak fighterów pod względem sportowym. 

Tyburski mocno reaguje!

Paweł Tyburski na instagramie postanowił mocno zareagować na ogłoszoną walkę pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. Niewykluczone, że ”Tybori” w przyszłości zmierzy się z ”Muranem”.

Taka próba zestawienia była już w organizacji PRIME SHOW MMA, ale wszystko zakończyło się fiaskiem. Ostatecznie Murański zmierzył się na zasadach boksu z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Młodziutki Tobie już tylko zostanie zawalczyć z Mini Majkiem z tego co widzę po jakiej linii oporu idziesz i gabarytowo dobierasz sobie przeciwników. Oczywiście w tej walce Majkel mógłby Cię poskładać jakąś skrętóweczką coś czuje.

Zobacz także:

Uśmiechnięty Damian Janikowski kpi z porażki Toma Breesa na KSW 76! Widzieliście?

Damian Janikowski nie zapomniał swojej ostatniej porażki i najwidoczniej dalej uwiera ona jego sportową ambicję. Uwiera na tyle, że Janikowski przy okazji gali KSW 76 zakpił ze swojego ostatniego przeciwnika.

Murański z przesłaniem do hejterów ze szpitala: Nie tym razem moje wy kurze móżdżki kochane! Co wy na to?

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił obszernie podsumować swój trzeci występ w klatce. ”Muran” miał również ważne przesłanie do hejterów. Jacek wyznał już przed walką doznał poważnej kontuzji nogi, ale nie zamierza krytykować rywala, który od razu rozpoczął walkę od niskich kopnięć.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis