MMA PLNajnowszeDawid ZałęckiHigh League 5: Dawid Załęcki poznał rywala! To będzie duże wyzwanie sportowe!

High League 5: Dawid Załęcki poznał rywala! To będzie duże wyzwanie sportowe!

Właśnie trwa pierwsza konferencja Hig Leauge 5, na której poznaliśmy szczegóły najbliższego eventu. Swój drugi pojedynek stoczy Dawid Załęcki, który ponownie wystąpi w formule K-1. Będzie to duże sportowe wyzwanie.

Załęcki

Załęcki swój debiut odnotował na High League 3 w Ergo Arenie, gdzie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Załęcki od samego początku dominował. Wygrana przed czasem Dawida, to była tylko kwestia czasu. ”Alanik” ponownie próbował zaskoczyć kolanem z wyskoku. To było jednak za mało na świetnie dysponowanego Załęckiego. Po trzecim liczeniu sędzia zakończył pojedynek i ”Crazy” mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Znamy szczegóły!

Dawid Załęcki już dziesiątego grudnia podczas gali High League 5 odnotuje swój drugi pojedynek. ”Crazy” w Łodzi wystąpi w formule K-1. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony zawodnik MMA – Vaso Bakocević.

Bakocević w naszym kraju znany jest z pojedynków w organizacji KSW. Mierzył się z takimi zawodnikami jak Artur Sowiński, Anzor Azhiev, Borys Mańkowski czy Maciej Jewtuszko.

Swój ostatni pojedynek odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. Czarnogórzec w formule bokserskiej skrzyżował rękawice z Mateuszem Murańskim. Vaso był bliski, aby skończyć przed czasem twardego ”Murana”. Ostatecznie Mateusz wytrwał do końca i Bakocević wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Całą konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Tyburski reaguje na zestawienie Murański-Bomba: Zostanie Ci zawalczyć z Mini Majkiem! Co wy na to?

Paweł Tyburski postanowił mocno zareagować, gdy organizacja High League oficjalnie ogłosiła zestawienie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. ”Muran” dziesiątego grudnia podczas piątej edycji w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w wspomnianej freakowej organizacji. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach K-1.

Don Kasjo o Załęckim: Ja mam co robić i jak widać on też! Ganiać na galach różnych ludzi! Widzieliście?

Kasjusz Życiński w rozmowie z TV Reklama ponownie został zapytany o Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. ”Don Kasjo” nie ukrywa, że jest otwarty na takie zestawienie. Może to się nawet odbyć w małych rękawicach! Ponadto Kasjusz został zapytany o ostatni gorący temat z gali FAME MMA 16 w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis