MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Bomba rywalem Murańskiego! Zaskakująca formuła walki!

High League 5: Bomba rywalem Murańskiego! Zaskakująca formuła walki!

Oficjalnie poznaliśmy następnego przeciwnika Mateusza Murańskiego. ”Muran” dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w organizacji High League. Murański podczas piątej edycji w Łodzi skrzyżuje rękawice z Pawłem Bombą. Warto zaznaczyć, że nie będzie to starcie w formule MMA.

Murański

Mateusz ostatnie starcie odnotował na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie. ”Muran” postanowił przyjąć wyzwanie i w formule bokserskiej zmierzył się z Vaso Bakoceviciem. Czarnogórzec, to doświadczony zawodnik MMA, który ma za sobą pojedynki w organizacji Bellator czy chociażby KSW. Murański po trzech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Wcześniej Murański stanął przed szansą rewanżu. Było to wyczekiwane drugie starcie z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą. Mateusz nie pokazał się w tym starciu z dobrej strony. Tańcula w drugiej rundzie zakończył walkę przed czasem!

Znamy szczegóły!

Już w poniedziałek odbędzie się pierwsza konferencja przed galą High League 5 w Łodzi. Freakowa organizacja postanowiła odsłonić kolejne karty. Dziesiątego grudnia w formule K-1 (w małych rękawicach) zmierzą się Mateusz Murański i Paweł Bomba.

”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Póki co Bomba musiał uznać wyższość Mateusza ”Tarzana” Leśniaka i Amadeusza ”Ferrari” Roślika.

Scarface nie odpuszcza i stanie przed kolejnym wyzwaniem 😈 Paweł Bomba będzie rywalem Mateusza Murańskiego na HIGH League 5! Pamiętajcie, że konferencja już w poniedziałek. Z nimi nie może być nudno 🫶🏻 K-1, małe rękawice, trzy rundy po trzy minuty 🔥

Scarface nie odpuszcza i stanie przed kolejnym wyzwaniem 😈 Paweł Bomba będzie rywalem Mateusza Murańskiego na HIGH…

Posted by HIGH League on Friday, November 11, 2022

Zobacz także:

Jest nagranie za kulis! Doszło do mocnej konfrontacji słownej Daro Lwa z Natanem! [WIDEO] Co wy na to?

Dariusz Kazmierczuk na swoim kanale postanowił udostępnić nagranie za kulis FAME MMA 16, która odbyła się w Gliwicach. Co ciekawe doszło wtedy do konfrontacji słownej pomiędzy ”Daro Lwem”, a nowym zawodnikiem freakowej organizacji – Natanem Marconiem. Niewykluczone, że właśnie on będzie następnym przeciwnikiem groźnego lwa.

Adrian Bartosiński miał zawalczyć w KSW z… Soldiciem: Miałem klepniętą walkę z Roberto! Widzieliście?

Jak się okazuje były plany i było naprawdę blisko, aby niepokonany Adrian Bartosiński (12-0) zmierzył się z byłym podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). ”Bartos” ma nadzieje, że już niebawem zawalczy o tytuł w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Octopus Łódź ma za sobą trzy zwycięstwa w KSW i co ważne wszystkie zakończył przed czasem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis