MMA PLHighleagueHigh League 4: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

High League 4: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

Gala High League 4 zbliża się wielkimi krokami. Przed nami dziewięć emocjonujących pojedynków. Kiedy odbędzie się wydarzenie i gdzie będzie dostępna transmisja PPV? W tym artykule odpowiemy na zadane pytania. Przypomnijmy, że w walce wieczoru HL 4 wystąpią Natalia “Natsu” Kaczmarczyk oraz Lexy Chaplin.

High League 4: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV
Foto: High League 4: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Data, miejsce, transmisja PPV

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

To już dziś! Wielka gala High League! Skończyły się wszelkie programy i afery promujące wydarzenie. Teraz nadszedł czas na najważniejszy punkt programu, czyli walki w okrągłej klatce. Kto wyjdzie z tego zwycięsko?

High League 4: Kiedy gala?

Karta walk rozpocznie się od potężnego starcia w wadze ciężkiej. Strongman Konrad Karwat podejmie kulturystę Radosława Słodkiewicza. Zaraz później do klatki wejdą Jakub Krawczyk-Holak oraz Jakub Światła “Kubx”.

Następnie przyjdzie czas na mocną wymianę stójkową. Starcie raperów, czyli Josef Bratan oraz Krystian “Macias” Maciaszczyk spotkają się w starciu na zasadach K-1 w małych rękawicach. Dalej będziemy mieli okazję oglądać bój Jakuba Nowaczkiewicza z Cezarym Nykielem.

High League 4: Gdzie oglądać?

Na gali będzie można oglądać dwa starcia pań. Pierwszym z nich będzie zestawienie kontrowersyjnej Mai Staśko z “Mrs. Honey”. Tuż po nich przyjdzie do rozwiązania konfliktu Amadeusza Ferrariego z Pawłem Bombą.

Walka o pas niskorosłych! Mini Majk będzie bronił swojego trofeum przeciwko Francuzowi, Salimowi Chiboub.

High League: Data, miejsce, godzina

Co-main eventem jest starcie, na które wszyscy czekamy! Artur Szpilka podejmie Denisa Załęckiego. I w końcu walka wieczoru, czyli rewanż za pierwszą galę High League, “Natsu” vs Lexy o pas!

High League 4: Transmisja w PPV

Gala High League odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Dzień wcześniej odbędzie się oficjalne ważenie. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis