MMA PLFerrariHigh League 4: Ferrari rzucił się na Bombę! Leciały butelki! [WIDEO]

High League 4: Ferrari rzucił się na Bombę! Leciały butelki! [WIDEO]

Tego mogliśmy się spodziewać! Dymy podczas dzisiejszego programu ”rundki” pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Pawłem Bombą. W pewnym momencie popularny ”Ferrari” rzucił na przeciwnika.

Ferrari

Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie w najbliższą sobotę na gali High League 4 w Gliwicach. Tu jest do rozwiązania duży konflikt.

Pierwszy pojedynek Pawła miał miejsce na gali High League 3 w Ergo Arenie. ”Scarface” po niecałej minucie musiał uznać wyższość Michała ”Tarzana” Leśniaka. Bomba kompletnie zaskoczył wtedy swoim game planem. Od razu ruszył z ciosami na dużo cięższego przeciwnika. Nie był to dobry pomysł.

Dymy!

Duże emocje podczas dzisiejszych ”rundek”! Była konfrontacja słowna pomiędzy Amadeuszem Roślikiem, a Pawłem Bombą. Popularny ”Ferrari” był wściekły i ruszył na przeciwnika. W ruch poszły też butelki!

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik! Widzieliście?

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Chimaev o niedoszłej walce z Diazem: Gdybym z nim walczył, to bym go zabił i trafił do więzienia! Co wy na to?

Khamzat Chimaev (12-0) w jego przypadku – pewności siebie nie można mu odmówić! ”Borz” na konferencji zapewnił, że Nate Diaz (21-13) powinien podziękować Bogu, że nie doszło do ich walki. Chimaev jest przekonany, że zdemolowałby Amerykanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis