MMA PLCiekawostkiHasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik!

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC! Zgarnie więcej pieniędzy niż niejeden zawodnik!

Popularny tiktoker, instagramer i szeroko pojęta popularna postać w internecie – Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z organizacją UFC! Rosjanin ma zarabiać więcej niż niejeden zawodnik amerykańskiego giganta.

Hasbulla

Wielkim fanem Hasbulli jest szef UFC Dana White, który spotkał się z “Mini-Khabibem” przy okazji gali UFC 267 w Abu Dhabi. To tam White był pytany o to, czy w przyszłości Hasbulla zadebiutuje w oktagonie UFC.

Pół żartem-pół serio odpowiadał wówczas:

“Czy jest więcej niż zero procent szans, że kiedykolwiek wystąpi w oktagonie? Odpowiadam: tak!”

Hasbulla podpisał 5-letni kontrakt z UFC

Teraz, dzięki informacji dziennikarza Igora Lazorina oraz po potwierdzeniu samego Hasbulli dowiadujemy się, że rosyjski tiktoker podpisał pięcioletni kontrakt z UFC.

Póki co nie wystąpi on w oktagonie jako zawodnik największej organizacji MMA na świecie, ale będzie promował wydarzenia amerykańskiego giganta.

Hasbullę najprawdopodobniej będziemy dostrzegać na niektórych galach, a także częściej będzie on promował gale UFC w swoich mediach społecznościowych.

Rosjanin za swoją internetową aktywność ma zarobić dużo więcej niż niejeden zawodnik UFC. Oczywiście konkretne kwoty nie zostały podane, ale mówi się o setkach tysięcy dolarów za roczne promowanie UFC, co w perspektywie pięcioletniej współpracy daje ogromną sumę pieniędzy.

Zobacz także:

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Widzieliście?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Romanowski nawołuje do walki o pas: Numerem jeden w tej kategorii po Roberto jestem ja! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (17-8) ma za sobą kapitalną walkę w kategorii średniej. ”Tommy” już w tym momencie nawołuje do walki o tytuł KSW. Zawodnik ze Szczecina ma nadzieje, że zostanie wysłuchany. Romanowski wspomniał również o Roberto Soldiciu (20-3), bowiem Tomasz marzył o starciu z reprezentantem Chorwacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis