MMA PLDenis ZałęckiHigh League 2: Piękne zachowanie! Załęcki odda złoty sygnet, pieniądze przekaże na szpital dziecięcy!

High League 2: Piękne zachowanie! Załęcki odda złoty sygnet, pieniądze przekaże na szpital dziecięcy!

Takie zachowanie trzeba chwalić! Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem wyznał, że zamierza przeznaczyć na aukcję swój złoty sygnet. Pieniądze przekaże na szpital dziecięcy w Gdańsku.

Załęcki

Denis ostatni pojedynek stoczył na EFM SHOW 2 w Sofii. Był pewien problem, bo jak się okazało wielu potencjalnych rywali odmówiło. Ostatecznie Załęcki zmierzył się z Jussi Halonenem. Walka z reprezentantem Finlandii zakończyła się po 45-sekundach.

Załęcki: Polecam wszystkim brać udział!

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę na High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” postanowił, że przekaże na aukcję swój złoty sygnet.

Chciałbym dodać, że mam tutaj fajny swój sygnet. Własne wygrawerowane, będzie on oddany na aukcję, będzie można go wygrać. Jest to 14-karatowe złoto także każdy może się przyjrzeć. Będą te pieniądze przekazane na szpital dziecięcy w Gdańsku także fajna akcja, polecam wszystkim brać udział. Jak Alana szybko znokautuje to po walce powiem co i jak. Większe info po walce.

Cała rozmowa poniżej:

HIGH League 2 PPV

Pełna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Zobacz także:

Denis Załęcki zdradza czy Soroko idzie do więzienia i komentuje bójkę z ochroniarzem! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował spięcie z ochroniarzem, które pojawiło się po jego face to face z Alanem Kwiecińskim. Do tego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę na gali High League 2 w Krakowie.

Malik Montana chce dać szansę ochroniarzowi! Po dzisiejszym rzucie ma zawalczyć na High League 3! Co wy na to?

Dzieje się na konferencji High League 2. Podczas face to face pomiędzy Konradem Karwatem, a Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem doszło do tak zwanych dymów. Wkurzonego Sobczaka uspokoił ochroniarz, który wykonał rzut i ”Super Mario” był już bezwładny.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis