MMA PLHighleagueHIGH League 2: Fagata kolejną gwiazdą HIGH League! Debiut już w lutym

HIGH League 2: Fagata kolejną gwiazdą HIGH League! Debiut już w lutym

Foto: HIGH League

Jedna z najsłynniejszych polskich infleuncerek dołączyła do ligi Malika Montany. Agata “Fagata” Fąk zadebiutuje w MMA podczas gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków!

W kategorii kobiet HIGH League występują już inne celebrytki – Natalia “Natsu” Karczmarczyk, Lexy Chaplin i Aniela “Lil Masti” Bogusz. W lidze walczy również mistrzyni świata w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka. Dołączenie do organizacji Malika Montany przez “Fagatę” zapowiada kolejne świetne walki z udziałem najgorętszych żeńskich gwiazd Internetu.

Agata Fąk to była członkini słynnego “Teamu X”, który osiągał rekordowe wyniki oglądalności wśród widzów młodego pokolenia. Sama również stała się gwiazdą wielkiego formatu.

Jej poczynania śledzi prawie milion fanów na Instagramie i ponad półtora miliona widzów w serwisie TikTok. Każdy z jej wpisów podoba się setkom tysięcy osób. Ponadto “Fagata” publikuje filmy ze swojego życia codziennego na YouTubie.

Fąk często wzbudza kontrowersje. Można być zatem pewnym, że również przy okazji jej pojedynków w HIGH League nie zabraknie wielkich, niepowtarzalnych emocji. Nie ma wątpliwości, że jej debiutem będzie żyła cała Polska. 

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak.

Bilety na lutego wydarzenie w Krakowie są już w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych.

Podczas gali HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

Informacje dotyczące gali HIGH League 2 będą stopniowo ogłaszane w mediach społecznościowych ligi.

Aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Agata “Fagata” Fąk vs TBA

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Dziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce? Kibice chcą zobaczyć “legendarne umiejętności niczym Jaca Murański”

Wygląda na to, że coś jest na rzeczy i to coraz bardziej na serio! Żarty można już odłożyć na bok, bowiem dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski zawalczy w klatce! To już nie jest pytanie o to “czy” tylko “kiedy”!

Kościelski zapewnia: Jak mam wybór kupić PPV KSW czy FAME MMA to wybieram to drugie!

Andrzej Kościelski nie ukrywa, że jeśli ma wybór kupić PPV gali KSW czy FAME MMA to wybiera drugą opcję. Trener gwarantuje, że jest to spowodowane latami spędzonymi na galach największej organizacji na świecie. Inaczej jest przy freak fightach, gdzie nie wie czego może się spodziewać.