MMA PLCiekawostkiDziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce? Kibice chcą zobaczyć “legendarne umiejętności niczym Jaca Murański”

Dziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce? Kibice chcą zobaczyć “legendarne umiejętności niczym Jaca Murański”

Wygląda na to, że coś jest na rzeczy i to coraz bardziej na serio! Żarty można już odłożyć na bok, bowiem dziennikarz Kanału Sportowego Maciej Turski zawalczy w klatce! To już nie jest pytanie o to “czy” tylko “kiedy”!

Dziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce

A na to pytanie “kiedy” odpowiedzi jeszcze nie uzyskamy, choć sam zainteresowany przyznaje, że jego cena za debiut w klatce – najprawdopodobniej na freakowej gali – ciągle rośnie.

Dziennikarz Kanału Sportowego zawalczy w klatce? Kibice chcą zobaczyć “legendarne umiejętności niczym Jaca Murański”

Najpierw były żarty na Twitterze, kiedy to Maciej Turski starł się słownie z innym dziennikarzem związanym bezpośrednio z KSW – Dominikiem Durniatem. Fani motywowani prowokacją trenera Łukasza Zaborowskiego zaczęli śledzić ten wątek i od tamtej pory spodziewają się klatkowej konfrontacji między dwoma dziennikarzami.

Co ciekawe, Durniat ma background parterowy, a Turski stójkowy, więc podkłady do walki w klatce jak najbardziej mają!

Maciej Turski w sieci zmieścił wpis jednego z fanów, który przyznaje, że zapłaciłby za transmisję walki z jego udziałem bo “chce zobaczyć te legendarne umiejętności niczym Jaca Murański”.

Dziennikarz zasugerował, że jego cena po takich wpisach rośnie, ale coś czujemy w kościach, że Turski nie tylko będzie opowiadał kibicom o walkach w MMA, ale niedługo i sam taką walkę stoczy.

Macieju, to zapytajmy wprost – kiedy?

Zobacz także:

Kursy Superbet na galę UFC 269: Oliveira vs. Poirier

W najbliższy weekend czeka nas hitowa gala UFC 269 w Las Vegas. To już ostatnia numerowana gala organizacji Dany White’a w tym roku. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

GROMDA 7: Balboa vs. Maximus – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 7. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach. Wydarzeniem wieczoru będzie zaś kolejne starcie o 100 tysięcy złotych

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis