MMA PLNajnowszeCiekawostki“Hiena” w formie startowej! Dziennikarz Maciej Turski zaprezentował swoją “rzeźbę”

“Hiena” w formie startowej! Dziennikarz Maciej Turski zaprezentował swoją “rzeźbę”

Maciej Turski to dziennikarz Kanału Sportowego i komentator podczas m.in. gal KSW i FAME MMA, który zadeklarował kiedyś, że chętnie spróbowałby swoich sił w walce w klatce. “Hiena” – jak nazwał go prezes FEN Paweł Jóźwiak, ewidentnie jest w formie startowej!

Maciej Turski zaprezentował swoją

Maciej Turski to typowy przedstawiciel gatunku “sportowych świrów”. Triathlonista i amator mieszanych sztuk walki udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zaprezentował swoją aktualną formę.

“Hiena” w formie startowej! Dziennikarz Maciej Turski zaprezentował swoją “rzeźbę”

“Hiena” zapowiedział dzisiejszy odcinek programu Oktagon Live, a zapowiedź tę okrasił zdjęciem ze współprowadzącym program – zawodnikiem KSW Albertem Odzimkowskim.

Jak widać, Maciej Turski prezentuje się fizycznie fenomenalnie. Lepiej niż niejeden freak walczący w klatce FAME MMA.

Potencjalna walka Macieja Turskiego w FAME MMA to nie jest temat w sferze marzeń. Redaktor Turski od dawna zapowiada, że jeśli otrzymałby satysfakcjonującą ofertę, to podjąłby się takiego wyzwania. Co prawda fani w mediach społecznościowych zestawiali go już żartobliwie z innymi dziennikarzami – np. Dominikiem Durniatem (KSW) czy Jarosławem Świątkiem (myMMA), ale póki co żadnego z tych pomysłów nie wcielono w życie.

A Wy jak uważacie – Maciej Turski zawalczy kiedyś w klatce?

Zobacz także:

Borys Mańkowski zabiera głos po ostatniej przegranej: Czy zdołam się tam znowu wspiąć?

Borys Mańkowski (22-11-1) zabrał głos w mediach społecznościowych po ostatniej przegranej na gali XTB KSW 78 w Szczecinie. 33-latek przede wszystkim podziękował kibicom, bowiem mógł liczyć na duże wsparcie podczas pojedynku.

Daro Lew nie odpuszcza i ponownie zaczepia Filipka: Mogę się bić w rzymskiej, greckiej… Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk nie odpuszcza! Jak widać jego spór z Filipem Marcinkiem nie został zakończony. ”Daro Lew” na twitterze zapewnił, że jest gotowy i chętny na rewanżowe starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis