MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeHexagone MMA 7: Parke z kolejnym zwycięstwem! ”Polish Machine” przegrywa przed czasem!

Hexagone MMA 7: Parke z kolejnym zwycięstwem! ”Polish Machine” przegrywa przed czasem!

Właśnie trwa gala Hexagone MMA 7 we Francji. To nie był udany wieczór jeśli chodzi o naszych reprezentantów. Kacper Miklasz oraz Weronika Eszer wracają na tarczy. Ponadto w karcie walk wystąpił Norman Parke. ”Stromin”, który zdobył dużą popularność w freakowych organizacjach odnotował kolejne zwycięstwo.

Parke

Jako pierwszy w klatce zameldował się Kacper Miklasz. Zawodnik pochodzący z Ełku nie wrócił na odpowiednie tory. ”Polish Machine” musiał uznać wyższość Paula-Emanuela Gnaze (5-2). 30-latek tym samym w krótkim terminie zastąpił utytułowanego judokę – Javada Mahjoubem, z którym wstępnie miał zmierzyć się nasz reprezentant. Kacper miał swoje momenty w tym pojedynku, a nawet w stójce wydaje się, że mocno wstrząsnął przeciwnika. Gnaze pod koniec pierwszej odsłony obalił rywala i kluczem na rękę poddał ”Polish Machine”.

Jako druga w klatce zameldowała się Weronika Eszer. Polka w starciu z debiutującą Shanelle Dyer (1-0) została znokautowana obrotowym łokciem! Co możecie zobaczyć w materiale poniżej.

Parke z kolejnym zwycięstwem!

Norman Parke (31-7-1) dalej pozostaje w niezłej formie! Były zawodnik UFC po pełnych trzech rundach pokonał Juniora Orgulho (16-10). ”Stromin” wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Wydawało się momentami, że Parke jest blisko przełamania rywala w stójce i zakończenia pojedynku przed czasem. Ostatecznie Brazylijczyk przetrwał ciężkie chwile.

35-latek jeszcze nie tak dawno w naszym kraju toczył pojedynki w freakowych organizacjach. ”Stormin” stoczył cztery pojedynki w organizacji FAME MMA, gdzie tylko raz przegrywał. Parke pokonał Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego w boksie, a przed czasem odprawił Piotra ”Szeli” Szeligę oraz ”Popka”. Była też zwycięska walka na PRIME SHOW MMA 2 z Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim.

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis