MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard i Joe Riggs zawalczą na gołe pięści! Stawką pas mistrzowski BKFC!

Hector Lombard i Joe Riggs zawalczą na gołe pięści! Stawką pas mistrzowski BKFC!

Foto: Twitter/ Hector Lombard

Doskonale znani z występów w formule MMA – Hector Lombard i Joe Riggs zawalczą na gołe pięści na gali BKFC! Stawką ich konfrontacji będzie pas mistrzowski wagi średniej!

Organizacja Bare Knuckle FC zaczyna zapełniać rozpiskę swojej czerwcowej gali. Dokłada data wydarzenia nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, gdzie się odbędzie. Miejscem rywalizacji zawodników w walkach na gołe pięści będzie Miami.

Hector Lombard i Joe Riggs zawalczą na gołe pięści! Stawką pas mistrzowski BKFC!

Pojedynek Lombard vs Riggs będzie co-main eventem wydarzenia. Imprezę będzie promował pojedynek w wadze ciężkiej i o tytuł mistrzowski tej kategorii. W nim zmierzą się Joey Beltran, który w drugiej obronie mistrzowskiego pasa BKFC zmierzy się z Samem Shewmakerem.

Oprócz wspomnianej wyżej czwórki, w ringu BKFC zobaczymy też mistrza wagi półśredniej Luisa Palomino, który skrzyżuje pięści z Tylerem GoodJohnem czy byłego zawodnika UFC Thiago Alvesa, który zmierzy się z Ulyssesem Diazem.

Kolejne walki zaplanowane na galę BKFC 18 zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Zobacz także:

Łukasz Brzeski i Łukasz Sudolski powalczą o kontrakt w UFC!

Dwaj zawodnicy Babilon MMA staną przed szansą na dołączenie do największej organizacji MMA na świecie. O kontrakt z UFC podczas gal Dana White’s Contender Series powalczą Łukasz Brzeski oraz Łukasz Sudolski.

Dzisiaj w UFC walczy Krzysztof Jotko! Trzymamy kciuki za rodaka!

To już dzisiaj! Na gali UFC on ESPN 23 zawalczy Polak – Krzysztof Jotko! Rozpędzony trzema wiktoriami z rzędu 31-latek podejmie niebezpiecznego “Tarzana” Seana Stricklanda.