MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiTomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie!

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie!

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Bronder

Damian Janikowski ma nadzieje, że w najbliższym czasie dostanie szansę na rewanżowy pojedynek z Tomem Breese (15-3). Niewykluczone, że w niedalekim czasie zobaczymy rewanżowe starcie z Brytyjczykiem.

Janikowski kompletnie nie zgadzał się z przerwaniem sędziego. Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Tomasz Bronder zabiera głos!

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) pojawił się w klatce i wytłumaczył swoją decyzje.

Zawodnik owszem pokazał tak (sędzia pokazuje kciuk do góry), kiedy sprawdziłem, ale później klepnął. Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie. Wystarczy raz.

Zobacz także:

Kęsik do Romanowskiego na ważeniu: Czaruś to jest w 13 posterunku, jutro idę ku**a po Ciebie! [WIDEO] Widzieliście?

Podczas ceremonii ważenia doszło do wymiany zdań! Już jutro odbędzie się gala KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim. Tomasz Romanowski (16-8) stoczy swój pojedynek w kategorii średniej! ”Tommy” zmierzy się z Cezarym Kęsikiem (13-2). Już na papierze ten pojedynek gwarantuje dużo emocji.

Sąd uniewinnił Marcina Najmana! ”El Testosteron”: Sprawiedliwość istnieje! Co wy na to?

Sąd uniewinnił Marcina Najmana – o czym możemy przeczytać w gazecie ”Super Expressu”. To nie koniec, bowiem w całej sprawie zabrał głos ”El Testosteron”, który od początku całą sytuację uważał za absurd. Najman podkreśla, że sprawiedliwość istnieje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis