MMA PLFreak FightHasbulla Magomedov dominuje na macie! Będzie walka? [WIDEO]

Hasbulla Magomedov dominuje na macie! Będzie walka? [WIDEO]

Hasbulla Magomedov w szybkim tempie zdobył wielką popularność. Kibice mają nadzieje, że ”Mini Khabib” pojawi się w klatce i zaprezentuje swoje umiejętności. Hasbulla póki co dominuje na macie!

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tik toker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku. Warto zaznaczyć, że Magomedov ma 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. 

Hasbulla na treningu!

W sieci pojawiło się nagranie z treningu Hasbulla Magomedova. Na macie ”Mini Khabib” dominuje. Dzieci nie mają większych szans z pewnym siebie Hasbullą.

Całe nagranie poniżej:

Czy dojdzie do starcia w mieszanych sztukach walki w wykonaniu Magomedova? Już takie przymiarki były. Asxab Tamaev (czeczeński zawodnik MMA) próbował doprowadzić do starcia Magomedova z Abdu Rozikiem, który ma podobne zaburzenia związane ze wzrostem. 

Organizacja tej walki została zablokowana przez Ulianą Podpalnayą (szefowa Rosyjskiego Związku Lekkoatletycznego). Uliana sądzi, że pojedynek odbyłby się tylko, aby rozśmieszyć publiczność.

Zobacz także:

Szczena zatrzymany przez policję! Marcin Najman komentuje sytuację! Widzieliście?

To nie są dobre wiadomości! Wczorajszego wieczoru Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję. Powodem była awantura domowa. Całą sytuację skomentował już Marcin Najman.

Tak to prawda! Druga walka kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana! Co wy na to?

Nie przestają zaskakiwać… Oficjalnie dwudziestego dziewiątego października na MMA VIP 3 dojdzie do dwóch walk kobiety z mężczyzną. Decyzja została podjęta z powodu wypadnięcia z karty – Adrianny Eisenbach znanej z programu ” Królowych życia”.