MMA PLMarcin NajmanSzczena zatrzymany przez policję! Marcin Najman komentuje sytuację!

Szczena zatrzymany przez policję! Marcin Najman komentuje sytuację!

To nie są dobre wiadomości! Wczorajszego wieczoru Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję. Powodem była awantura domowa. Całą sytuację skomentował już Marcin Najman.

Przypomnijmy, że będzie to walka wieczoru najbliższej gali MMA VIP 3, do której dojdzie dwudziestego dziewiątego października. Najman postanowił ponownie wrócić ze sportowej emerytury.

Warto zaznaczyć, że do ”Szczeny” należy rekord jeśli chodzi o najkrótszą walkę w organizacji MMA VIP. Dąbrowski w Częstochowie wtedy pokonał ”Psychotropa”.

Najman: Zapłaci za to co wyczyniał wczorajszej nocy!

Marcin Najman szybko postanowił skomentować zatrzymanie Ryszarda Dąbrowskiego. ”El Testosteron” uważa, że walka będzie największą karą ”Szczeny” za wczorajsze zachowanie.

Moi drodzy. Właśnie dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard Szczena został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście w żaden sposób nie miałbym zamiaru wpływać na decyzje niezależnego sądu, bo podejrzewam, że posiedzenie w sprawie Ryszarda będzie dziś, lub jutro. Wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną ”Szczeny” nie spotka, więc jak to jest jakiś argument to proszę wziąć to pod uwagę. Ryszard ”Szczena” Dąbrowski zapłaci za to co wyczyniał wczorajszej nocy.

Cała wideo poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot zapowiada kolejną walkę w UFC: Jest grubo! Kto następny?

Mateusz Gamrot (19-1, 1 N/C) być może wkrótce ponownie pojawi się w oktagonie UFC. Polski zawodnik zamieścił bowiem sugerujący to wpis w swoich mediach społecznościowych.

Fury i Wilder ciężsi niż ostatnio. Mniej waży zaś Adam Kownacki [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą bokserską Fury vs. Wilder 3 w Las Vegas. Obaj uczestnicy walki wieczoru ważyli więcej niż w przypadku dwóch pierwszych pojedynków.