MMA PLHighleagueHardkorowy koksu komentuje walkę z Roburem, Marcin Najman przerywa wywiad!

Hardkorowy koksu komentuje walkę z Roburem, Marcin Najman przerywa wywiad!

Udało nam się porozmawiać z Robertem Burneiką, który już czwartego czerwca wraca do klatki. ”Hardkorowy Koksu” wystąpi na gali High League 3, gdzie zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim. To nie koniec, bowiem podczas wywiadu doszło do konfrontacji z Marcinem Najmanem. Padło pytanie czy obaj są otwarci na potencjalny rewanż.

Najman

Do ich pierwszego starcia doszło w kwietniu 2012 roku. Była to walka wieczoru gali MMA ATTACK 2. ”El Testosteron” nie zamierzał wchodzić w wymiany uderzeń i chciał wymęczyć ”Hardkorowego Koksa”. Burneika nie mógł dopaść swojego przeciwnika. Ostatecznie udało mu się to w drugiej rundzie.

”El Testosteron” twierdzi, że w aktualnej formie taki pojedynek skończyłby w minutę.

Ogłoszono walkę ”Hardkorowego Koksa”. Muszę wam w tym miejscu powiedzieć, że jest to jedyna walka, za którą się naprawdę szczerze wstydzę. No nie powinienem z kimś takim przegrać. To się nie powinno wydarzyć. Jeżeli jakiś traf sprawi, że on się pojawi na mojej drodze, mówię tej sportowo-rozrywkowej, to dziś zakończyłbym tę walkę w minutę, ale w tym momencie myślę bardziej o prezesie Jóźwiaku. Myślę że ta walka jest najbliżej jak do tej pory była.

Doszło do konfrontacji!

Tak to prawda! Podczas rozmowy z Robertem Burneiką doszło przy okazji do konfrontacji z Marcinem Najmanem. Oczywiście padło pytanie o ostatnią wypowiedź byłego pięściarza oraz o potencjalny rewanż.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Najman ostatni pojedynek stoczył na MMA VIP 4. W walce wieczoru zmierzył się z debiutującym ”Miśkiem z Nadarzyna”. Mirosław Dąbrowski postawił twarde warunki. Jednym z pierwszych ciosów posłał rywala na deski. Dąbrowski nie wykorzystał okazji i do samego końca był z góry. W drugiej rundzie Najman poszedł po obalenie – na co był przygotowany przeciwnik. ”El Testosteron” skontrował mocnym ciosem i Piotr Michalak szybko przerwał walkę. Mirosław nie zgadzał się z przerwaniem.

Zobacz także:

Krzysztof Soszyński do polskich kibiców: Musicie zrozumieć, że w tym sporcie nie chodzi tylko o Pudziana! Co wy na to?

Krzysztof Soszyński (26-12-1) weteran UFC ma ważne przesłanie do polskich kibiców po sobotniej gali KSW 69. ”Polish Experiment” jest komentatorem największej organizacji w naszym kraju i już od dłuższego czasu może z bliska zobaczyć wszystkie eventy. 44-latek zapewniał, że ostatnia gala zrobiła na nim wielkie wrażenie – mimo braku wielki nazwisk w karcie walk. 

Z kim zawalczy Mateusz Gamrot? Polak zgłasza się do walki z byłym mistrzem UFC, Arman Tsarukyan protestuje!

Od kilku tygodni polscy kibice mieszanych sztuk walki zastanawiają się z kim w kolejnej walce zawalczy Mateusz Gamrot. Polak medialnie zgodził się już na konkretnego rywala, ale widocznie sprawy kontraktowe w sprawie tej walki nie poszły po myśli.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis