MMA PLMateusz GamrotZ kim zawalczy Mateusz Gamrot? Polak zgłasza się do walki z byłym mistrzem UFC, Arman Tsarukyan protestuje!

Z kim zawalczy Mateusz Gamrot? Polak zgłasza się do walki z byłym mistrzem UFC, Arman Tsarukyan protestuje!

Od kilku tygodni polscy kibice mieszanych sztuk walki zastanawiają się z kim w kolejnej walce zawalczy Mateusz Gamrot. Polak medialnie zgodził się już na konkretnego rywala, ale widocznie sprawy kontraktowe w sprawie tej walki nie poszły po myśli.

Z kim zawalczy Mateusz Gamrot

Dlatego “Gamer” zgłosił się na kandydata do walki z byłym mistrzem UFC. I jakby nie patrzeć, z nazwiskiem dużo większym niż zaakceptowany przez niego wcześniej rywal – Arman Tsarukyan.

Gamrot bowiem już 3 kwietnia zaakceptował wyzwanie rzucone przez Tsarukyana w mediach społecznościowych pisząc: “Chcę walczyć z najlepszymi na świecie, a Ty jesteś jednym z nich. Róbmy to!”

Z kim zawalczy Mateusz Gamrot?

Teraz jednak pojawiła się nowa opcja. Polak zgłosił się jako kandydat do walki z byłym mistrzem wagi lekkiej UFC i niedoszłym rywalem Conora McGregora – Rafaelem Dos Anjosem. Brazylijczyk chce walki w lipcu lub sierpniu tego roku, na co “Gamer” odpowiedział zgłaszając swoją gotowość:

Zgłoszenie się Gamrota zauważył Tsarukyan, który zareagował na wpis Polaka:

“Myślałem, że mieliśmy już dogadaną walkę. Co się z nią dzieje?” – napisał na Twitterze.

Problemem wydaje się tutaj termin walki. Tsarukyan chciałby walczyć w maju/czerwcu, podczas gdy Gamrot preferuje walkę w terminie letnim, gdzie gotowość zgłosił też Rafael Dos Anjos.

Jak myślicie – jak zakończy się saga z następną walką Gamrota w UFC?

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis