MMA PLNajnowszeKSWKrzysztof Soszyński do polskich kibiców: Musicie zrozumieć, że w tym sporcie nie chodzi tylko o Pudziana!

Krzysztof Soszyński do polskich kibiców: Musicie zrozumieć, że w tym sporcie nie chodzi tylko o Pudziana!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) weteran UFC ma ważne przesłanie do polskich kibiców po sobotniej gali KSW 69. ”Polish Experiment” jest komentatorem największej organizacji w naszym kraju i już od dłuższego czasu może z bliska zobaczyć wszystkie eventy. 44-latek zapewniał, że ostatnia gala zrobiła na nim wielkie wrażenie – mimo braku wielki nazwisk w karcie walk. 

Soszyński

43-latek postanowił zakończyć karierę w 2011 roku, gdy przytrafiła się szybka przegrana z Igorem Pokrajacem. O powrocie Soszyńskiego wspomniało się wielokrotnie, ale było to niemożliwe ze względu na jego liczne kontuzje.

Wojownik pochodzący z Stalowej Woli to również świetny aktor. Soszyński grał jedną z głównych ról czarnej postaci w filmie ”Smak Zemsty”. Był też epizod w odcinku CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy udział w programie telewizyjnym Sports Science.

Soszyński z ważnym przesłaniem do polskich kibiców!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) w rozmowie z portalem inthecage.pl miał bardzo ważne przesłanie do polskich kibiców MMA. ”Polish Experiment” był rozczarowany ich postawą.

To była naprawdę piękna karta od początku do końca, osiem walk było wspaniałych. Mogę powiedzieć jedną rzecz, że jestem troszeczkę zawiedziony polskimi kibicami MMA, bo ta arena była troszeczkę pusta, nie wiem ile PPV było kupione. Musicie rozumieć, że w tym sporcie nie tylko chodzi o Pudzianowskiego, Materlę i Mameda. Trzeba zbudować nowe gwiazdy w tym sporcie, dzisiaj widzieliśmy piękne gwiazdy tego sportu, młodzi chłopacy i dziewczyny. Trzeba im kibicować. No i to, że widziałem to miejsce takie puste jestem trochę zawiedziony tymi kibicami. Nie możecie myśleć tym co się działo w przeszłości, trzeba patrzeć na przyszłość polskiego MMA i kibicować tym chłopakom i dziewczynom.  

Co wy o tym sądzicie?

Zobacz także:

High League 3: Robert Burneika prezentuje techniki na walkę z ”Roburem”! [WIDEO] Widzieliście?

Robert Burneika na swoim kanale YouTube zaprezentował techniki, którymi zamierza zaskoczyć Roberta “Robura” Orzechowskiego na gali High League 3. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Pojedynek odbędzie się w kategorii open.

Sarius z mocnym przesłaniem do FAME MMA: Co jest z walką? Odbieracie te telefony czy nie?

Jak widać Mariusz Golling jest rozczarowany całą sytuacją. Popularny raper jest często pytany przez fanów, kiedy dojdzie do jego debiutu w organizacji FAME MMA. ”Sarius” postanowił odpowiedzieć i skierować mocne przesłanie do freakowej federacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis