MMA PLKSWGwiazda UFC pod wrażeniem umiejętności Gamrota! “Uczy mnie, jak moje kostki i kolana są elastyczne”

Gwiazda UFC pod wrażeniem umiejętności Gamrota! “Uczy mnie, jak moje kostki i kolana są elastyczne”

Foto: Instagram/Dustin Poirier

Mateusz Gamrot (15-0, 1NC) przygotowuje się do kolejnej walki w formule MMA, jaka ma odbyć się na KSW 53. Polak miał okazję trenować z Dustinem Poirierem (25-6), o czym na swoim instagramowym profilu poinformował sam Amerykanin.

Temat powrotu “Gamera” do klatki KSW jest ostatnio jednym z najczęściej poruszanych w polskim środowisku mieszanych sztuk walki. Wokół starcia z poznaniakiem w roli głównej rozgrywało się sporo wydarzeń jak choćby nieudana próba zestawienia go z Salahdinem Parnassem (14-0-1).

Finalnie były mistrz dwóch kategorii wagowych ma jednak powrócić do klatki polskiej federacji, o czym wspomniał jej dyrektor sportowy – Wojsław Rysiewski. W tym celu Gamrot przygotowuje się aktualnie do pojedynku, trenując m.in. w American Top Team.

Członkiem tego klubu jest Poirier, który po porażce z Khabibem Nurmagomedovem (28-0) nie ma aktualnie zaplanowanego kolejnego starcia dla UFC. Na swoim Instagramie “The Diamond” ciepło wypowiedział się o polskim zawodniku, publikując wspólną fotografię zrobioną podczas treningu. Amerykanin zwrócił bowiem uwagę na umiejętności parterowe “Gamera”.

Mój człowiek Mateusz Gamrot uczy mnie, jak elastyczne są moje kostki i kolana

– taki opis do zdjęcia zamieścił Poirier. W komentarzu sprawę skomentował także Polak.

To był naprawdę dobry trening

– napisał “Gamer”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My guy @mateusz_gamrot teaching me how flexible my ankles and knees are! 🤣 #lamborghinileglock #paidinfull

Post udostępniony przez Dustin Poirier (@dustinpoirier)