MMA PLNajnowszeFAME MMAGwiazda FAME MMA Marta Linkiewicz o poruszającym dokumencie: Czy jestem godna naśladowania?

Gwiazda FAME MMA Marta Linkiewicz o poruszającym dokumencie: Czy jestem godna naśladowania?

Marta Linkiewicz to gwiazda organizacji FAME MMA i jedna z najbardziej rozpoznawanych osób w kobiecym freakowym MMA. “Linkimaster” została bohaterką poruszającego dokumentu przygotowanego przez portal Sport.pl.

FAME MMA Marta Linkiewicz

Z dokumentu tego dowiadujemy się o niezwykłej przemianie, jaka miała miejsce i w fizyczności, ale i przede wszystkim w mentalu byłej mistrzyni FAME MMA.

Linkiewicz bowiem przeistoczyła się z imprezowiczki nie mającej żadnych hamulców w profesjonalną zawodniczką, której sport pozwolił wyjść na prostą.

Gwiazda FAME MMA Marta Linkiewicz o poruszającym dokumencie: Czy jestem godna naśladowania?

Marta Linkiewicz w dokumencie opublikowanym na portalu Sport.pl opowiada o zmianach, jakie zaszły w jej życiu dzięki walkom w mieszanych sztukach walki.

Dzisiaj gwiazda FAME MMA może śmiało nazwać siebie sportsmenką:

“Czemu miałabym się nie nazwać sportowcem, skoro wyglądam i zachowuję się jak sportowiec? Trenuję jak zawodowcy – dwa razy dziennie przez pięć dni w tygodniu. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu.”

Dla wielu młodych ludzi – i nie tylko młodych – Linkiewicz może być przykładem do naśladowania. Sama jednak ma dystans do takich porównań:

“Mogę być przykładem dobrej metamorfozy, ale czy jestem osobą godną naśladowania? No nie! Wydaje mi się, że są inne osoby, które mogą być dobrym autorytetem do naśladowania dla dzieci w szkole. Na przykład taka Iga Świątek albo Robert Lewandowski.”

Cały dokument przygotowany przez Sport.pl możecie zobaczyć TUTAJ -> Marta Linkiewicz zmieniła się nie do poznania. “Byłam na dnie” [Reportaż]

Marta Linkiewicz w swojej karierze jako zawodniczki mieszanych sztuk walki stoczyła już osiem pojedynków, a jej rekord wynosi 5-3. “Linkimaster” w pewnym momencie kariery miała już serię czterech wygranych z rzędu, pokonując m.in. narzeczoną Artura Szpilki – Kamilę Wybrańczyk czy Karolinę Brzyszczyńską.

W ostatnich dwóch walkach stoczonych w klatce musiała jednak uznać wyższość rywalek. Przegrywała bowiem z Anielą Bogusz zwaną Lil Masti oraz z Ewą Brodnicką zwaną Cleo. Obie te porażki zakończyły się decyzjami sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis