MMA PLNajnowszeGLORYMamy kolejnego Polaka w Glory! Bartosz Muszyński zawalczy w Rotterdamie

Mamy kolejnego Polaka w Glory! Bartosz Muszyński zawalczy w Rotterdamie

To jest świetna wiadomość! Bartosz Muszyński to kolejny nasz orzełek, który podpisał kontrakt z największą organizacją na świecie jeśli chodzi o formułę K-1. Już w tym momencie znamy szczegóły debiutu Bartosza w organizacji Glory.

Muszyński

Bartosz ma ponad 20 zawodowych walk. Muszyński posiada mnóstwo sukcesów w kick-boxingu – Polak jest chociażby zawodowym Mistrzem Świata K-1 WFMC, Zawodowym Mistrzem Europy K-1 WFMC, Zawodowym Mistrzem Polski K-1 PZKB. W amatorskim kick-boxingu jest zdobywcą Pucharu Świata K-1 WAKO, Pucharu Świta Thaiboxing WKA, Wicemistrzem Świata K-1 WKF, Wicemistrzem Świata Thaiboxing WKF, medalistą Mistrzostw Świata K-1 WAKO, Ośmiokrotnym Mistrzem Polski Kickboxing PZKB, Multimedalista Mistrz i Pucharu Polski PZKB.

Dodatkowo Polak jest trenerem i założycielem klubu Armia Polkowice. Muszyński posiada także 100 walk amatorskich, 19 walk amatorskich w MMA i tytuł wicemistrza Polski w MMA.

Znamy szczegóły!

Bartosz Muszyński to kolejny Polak, który zadebiutuje w organizacji Glory. Do pierwszej walki naszego reprezentanta dojdzie już dziewiętnastego sierpnia na 87 edycji w Rotterdamie.

Przeciwnikiem Muszyńskiego będzie reprezentant Maroka – Imad Hadar. Walka odbędzie się w formule średniej.

Warto zaznaczyć, że Muszyński wchodzi na zastępstwo. Bartosz zastąpi rodaka Maksymiliana Bratkowicza, który początkowo miał skrzyżować rękawice z Marokańczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis