MMA PLFAME MMAGwiazda FAME MMA bierze udział w strajkach kobiet!

Gwiazda FAME MMA bierze udział w strajkach kobiet!

Jedna z największych gwiazd organizacji FAME MMA wzięła udział w strajkach kobiet! Mowa oczywiście o wywołanej ostatnio aferze. Trybunał Konstytucyjny zaostrza prawa aborcyjne w Polsce z czym nie mogą się pogodzić kobiety.

Linkiewicz
Foto: facebook Linkiewicz

Po decyzji powstawała prawdziwa ”burza”! Ludzie nie mogli znieść sytuacji, w której zostali postawieni. Protestujący mieli największy żal, że nie mogą sami decydować o tak ważnych sprawach w swoim życiu. Kobiety mogą być wściekłe! Protesty z dnia na dzień nie ustępują, a rzesza ludzi, która w nich uczestniczy jest naprawdę wielka.

Marta Linkiewicz bierze udział w strajkach!

Marta Linkiewicz również nie może pogodzić się z decyzji aktualnej partii rządzącej, która zdecydowała zaostrzyć prawa aborcyjnej w Polsce. ”Linkimaster” brała udział w strajkach! Pojawiła się na nich luksusowym Mercedesem GLE 450 4MATIC. Zdjęcia poniżej.

View this post on Instagram

***** ***

A post shared by Marta Linkiewicz (@linkimaster) on

Linkiewicz przygodę w mieszanych sztukach walki rozpoczęła w marcu poprzedniego roku. Na FAME MMA 3 jej starcie z Moniką ”Esmeraldą” Godlewską nie potrwało długo. Linkiewicz po tym triumfie dostała szansę mistrzowską w freakowej organizacji. Marta w Częstochowie doznała aktualnie jedynej przegranej w rekordzie. Linkiewicz została szybko zastopowana z rąk świetnie dysponowanej Anieli ”LilMasti” Bogusz.

Marta wystąpiła również na FAME MMA 6, przy której było sporo zamieszania ze względu na sytuację z koronawirusem. Była to szalona i ciężka walka. Po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonała twardą Kamile ”Zusje” Smogulecką.

Ostatnią walkę Linkiewicz stoczyła w Łodzi. Marta udowodniła, że zrobiła duże postępy pod okiem zapaśnika Norberta Daszkiewicza. ”LinkiMaster” szybko w pierwszej odsłonie zastopowała Martę ”Martirenti” Rentel.

Zobacz także:

Jan Błachowicz komentuje zestawienie z Adesanyą! Jak wy to widzicie?

Jan Błachowicz wypowiedział się o potencjalnej walce z Israelem Adesanyą. Polak przekonuje, że to nie jest tak…

Karolina Kowalkiewicz dostawała groźby! Do czego to prowadzi?

Karolina Kowalkiewicz popiera protesty kobiet. Polka zdradziła, że po tym wpisie dostała wiele gróźb. Zobaczcie sami

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis